<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Ahmet Hakan'dan 'Cemaatçiler kaçırılıyor' iddiası

27 Haziran 2017 Salı

Ahmet Hakan'dan 'Cemaatçiler kaçırılıyor' iddiası

Ahmet Hakan'dan 'Cemaatçiler kaçırılıyor' iddiası

Ahmet Hakan, "FETÖ'cü diye bilinen" kimi kişilerin kaçırılmakta olduğu, polisin bu kişiler için "Bizde yok" dediği iddialarını gündeme getirdi...
Ahmet Hakan, Hürriyet'e yazdığı yazısında ilginç bir iddiayı dile getirdi. "Son günlerde FETÖ’cü diye bilinen bazı kişilerin özellikle Ankara ve İstanbul’da kaçırıldıklarına dair haberler geliyor" şeklinde iddiada bulunan Hakan, "Alıp götürüyorlarmış. Hiçbir iz bırakmadan..." diyerek polisin bu kişiler için "Bizde yok" dediğini öne sürdü.

AKP milletvekili Mustafa Yeneroğlu'ndan konuyla ilgilenmesini isteyen Ahmet Hakan, "Kaçırılanların aileleri her gün bizi mektup bombardımanına tutuyor" dedi.
Ahmet Hakan, "İşkenceye karşı durduğunuz gibi lütfen bu adam kaçırmalara da karşı durunuz. Lütfen bu önemli konuya el atınız" diye yazdı.

Ahmet Hakan'ın yazısı şöyle:
ADAM KAÇIRMA VAKALARI

MECLİS İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı AK Parti Milletvekili Sayın Mustafa Yeneroğlu!
İlgileneceğinizden adım gibi emin olduğum için size yazıyorum:

*

Son günlerde FETÖ’cü diye bilinen bazı kişilerin özellikle Ankara ve İstanbul’da kaçırıldıklarına dair haberler geliyor.
Alıp götürüyorlarmış. Hiçbir iz bırakmadan...
Polis “Bizde yok” diyormuş.
Kaçırılanların aileleri her gün bizi mektup bombardımanına tutuyor.

*

http://www.birgun.net/haber-detay/ahmet-hakan-dan-cemaatciler-kaciriliyor-iddiasi-166892.html
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/