<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: AKP'li eğitimci: 'Kılıçdaroğlu yürüyorken ölebilir'

18 Haziran 2017 Pazar

AKP'li eğitimci: 'Kılıçdaroğlu yürüyorken ölebilir'
AKP'li eğitimci: 'Kılıçdaroğlu yürüyorken ölebilir'

Bursa - Süleyman Çelebi Anadolu Lisesi'nde, Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Necmettin Köksal Facebook hesabından skandal bir paylaşım yaptı...
Bursa - Süleyman Çelebi Anadolu Lisesi'nde, Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Necmettin Köksal Facebook hesabından skandal bir paylaşım yaptı. 

İtalya'nın Milano kentinden dünya barışına dikkat çekmek için Tel Aviv'e gitmek üzere 8 Mart'ta yola çıkan ve 31 Mart 2008 tarihinde Kocaeli'nin Gebze ilçesinde öldürülen İtalyan sanatçı Pippa Bacca'yı kastederek, "Bir zamanlar İtalya'dan yürüyerek Türkiye'ye gelen bir kadın vardı, başına kötü şeyler gelmişti. Nereden geldi ki aklıma durup dururken" ifadelerini kullanan Köksal'ın paylaşımına tepki yağdı. 

Köksal'ın Faycebook hesabında ayrıca AKP'ye destek veren ifadelerin kullanıldığı çok sayıda paylaşım bulunuyor. 
Müdür Yardımcısı Köksal'ın söz konusu paylaşımı CHP'nin Adalet Yürüyüşü'nün gündemde olduğu bir zamanda yapması, sosyal medyada birçok kullanıcı tarafından devam etmekte olan yürüyüşe gönderme yapıldığı şeklinde yorumlandı.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/