<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: 'AKŞENER TUTUKLANACAK'

3 Haziran 2017 Cumartesi

'AKŞENER TUTUKLANACAK'

'AKŞENER TUTUKLANACAK'
Aydınlık yazarından çok konuşulacak Akşener fısıltısı. Sabahattin Önkibar, siyasette rakip görülenlere FETÖ operasyonu yapılacağını söyledi.
Sabahattin Önkibar bugünkü köşesinden çarpıcı bir iddiayı paylaştı. Siyasette rakip görülen isimlere FETÖ operasyonu yapılacağını öne süren Önkibar, “İddialı olanlar tutuklanacaktır ki fısıltılara göre bu isimlerin başında Meral Akşener var.” diye yazdı.

Önkibar’ın yazısının ilgili bölümü şöyle:
“AKŞENER'E OPERASYON VAR!

FETÖ’nün 15 Temmuz ihanetini iktidar adeta piyango gibi görüyor ve kullanıyor.
Öyle çünkü bu mücadele ambalajı ile bütün toplum ve sistem dizayn ediliyor.
Olağanüstü halin verdiği avantaj ile medya ve iş dünyası teslim alınmış durumda.

AKŞENER’DEN MANİDAR AÇIKLAMA

Twitter hesabından açıklama yapan Akşener, "Hukuk devleti yurttaşlarına karanlık senaryolarla tuzak kurmaz, şantaj yapmaz. Hukukla bağlı olmayan devlet organize olmuş şiddettir.
Türkiye Cumhuriyeti her şeye rağmen bir hukuk devleti olmalıdır. Bu anlamda aydınların ve siyasi önderlerin, rutubetli korku iklimlerinde işlevi büyük önem kazanır.
Keşkesiz ve amasız bir hukuk düzeni herkes için tehir edilemez bir ihtiyaçtır" ifadelerini kullandı.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/