<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: “Aranızda MİT ile işbirliği yapanlar var. Onları biliyorum.”

1 Haziran 2017 Perşembe

“Aranızda MİT ile işbirliği yapanlar var. Onları biliyorum.”

“Aranızda MİT ile işbirliği yapanlar var. Onları biliyorum.”
Kemal Kılıçdaroğlu partili milletvekilleri ile yaptığı basına kapalı toplantıda şunu söyler: 
– “Aranızda MİT ile işbirliği yapanlar var. Onları biliyorum.” Muharem İnce ayağa kalkıp itiraz eder: – “Lütfen o ismi açıklayın. Hepimiz şaibe altına giriyoruz.”
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu eğer Selahattin Önkibar’ın yazdıkları doğru ise, bir an önce harekete geçmelidir. 
Partide süratli bir temizlik hareketine girişmeli ve bu dedikoduları, çekişmeleri bitirmelidir.
Ülkede gündem tamamen CHP’ ye dönmüş durumdadır.
Tüm yolsuzluklar unutuldu,
Reza Sarraf unutuldu,
Suriye’de savaşa girebiliriz kimsede çıt yok,
Ekonomi bitmiş, işsizlik had safhada,
AB ilişkileri kopmak üzere,
Fetö sanığı Topbaş hanedanının damadı sahte özel hastane raporu ile salıveriliyor, kirli siyasi ilişkiler ayan beyan ortada iken,
Gariban olan, arkası olmayan saftrik bir masala inanmış aptallar yığını da içerde, AKP içindeki tescilli Fetöcüler cirit atıyor, Haşmetli cumhurreis’imizin eli oralara uzanamıyor nedense,
Ülke yol geçen hanı olmuş kara para aklama cenneti olmuşuz,
Varsa yoksa tv lerde gazeteler de CHP, 3 tane meczup çıkıp Atatürk’e küfür ediyor sonra CHP’de kavgalar anlatıyor.
Bre deyyuslar hırsızlıkları, çocuk tecavüzlerini, AKP deki Fetöcüleri, havaalanı, köprülerdeki, yollardaki hırsızlıkları, Araplara peşkeş çekilen yerleri, yakılan ormanları, belediyelerde dönen dolapları, YSK hırsızlığını, fakirleşen ülkeyi, yağmalanan hazineyi, cumhurbaşkanının sarayını, uçaklarını anlatmayın varsa CHP yoksa CHP.
Eğer bu CHP de varolan yurtseverler bu halka önayak olmaz da bu kavganın içinde boğulup, yine sarayın istediği yerde bocalamaya devam ederse yuh olsun bize. Hem de hepimize. Üç tane meczuba haddini bildiremiyorsak gene yuh olsun.
Tam sarayın istediği noktadayız gene, yükseliş yakalamış umut olmaya başlamışken dur orada dediler. Kendinle kavga et debelen dur olduğun yerde hatta daha aşağılara düş. Bizde onların dediğini yapıyoruz şu anda.
Sayın Kılıçdaroğlu çok zor durumda. Ama eğer bu işleri biliyor ve hiçbir şey yapmadan bekliyor ise durumu daha çok çıkmaza sokuyor demektir.
Bir an önce harekete geçilmeli ve CHP tarihsel sorumluluğu üzerine almalıdır, temizliğini yapmalıdır ve kendi düğmesine kendi basmalıdır. Kimmiş bu mitçiler sahte CHP liler bir an önce partiden yollanmalıdır.

Ele güne rezil olunduğu yeter. Aşağıdaki haber ibret vericidir. CHP bu durumdan kurtulmalıdır.

Gazeteci yazar Sabahattin Önkibar, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun birkaç ay önce milletvekilleri ile yaptığı toplantıda “Aranızda MİT ile işbirliği yapanlar var. Onları biliyorum.” dediğini iddia etti. Önkibar bu sözler sonrasında Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce’nin görüştüğünü de belirterek, “Bunları aktaran bizzat Muharrem İnce’dir.” diye yazdı.

Önkibar’ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Birkaç ay önceydi.
Kemal Kılıçdaroğlu partili milletvekilleri ile yaptığı basına kapalı toplantıda şunu söyler:
– “Aranızda MİT ile işbirliği yapanlar var. Onları biliyorum.”
Muharem İnce ayağa kalkıp itiraz eder:
– “Lütfen o ismi açıklayın. Hepimiz şaibe altına giriyoruz.”
Kılıçdaroğlu cevap vermeyince Muharrem İnce ertesi gün genel başkanlık makamına gider ve CHP liderinden şu karşılığı aldı:
– “Muharrem sen niye üstüne alınıyorsun. Kastettiğim benim çevremden birileri.”
Bunları aktaran bizzat Muharrem İnce’dir.
Aynı Kemal Kılıçdaroğlu önce ki gün medyaya şu sözü etti:
– “CHP’de yaşananlar Saray’ın oyunu… İçimizde Saray’ın adamları var.”
MİT ‘den sonra yine Saray’ın adamları beyanı ki hatırlayın Kemal Bey 8 Nisan tarihinde FETÖ darbesine tiyatro demiş, keza Tayyip Erdoğan’ın Baykal ile ilgili malum kaseti seyrederken çekilen gizli görüntüleri izlediğini ifade etmiş lakin bunların hiç birini kanıtlayamamış yani ifadeleri dedikodu düzeyinde kalmıştı.
Hayır… Soyut dedikodular üzerine siyaset yapan bir anamuhalefet liderinin kamuoyunda ve toplumda inandırıcılığı ve güvenilirliği olmaz ki Kılıçdaroğlu aynen bu durumdadır.”

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/