<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: ARAPLARDAN ERDOĞAN'I ÜZECEK HABER

18 Haziran 2017 Pazar

ARAPLARDAN ERDOĞAN'I ÜZECEK HABER

ARAPLARDAN ERDOĞAN'I ÜZECEK HABER

Siyasal İslamcıların kavmi necip (üstün ırk) dediği Araplar, Türklere posta koyuyor.
Katar'a uygulanan ambargonun arkasındaki güç olan Suudi Arabistan kralı Salman, Türkiye'nin o teklifini reddetti. Siyasal İslamcıların ve akplilerin kavmi necip yani üstün ırk dedikleri Araplar, Türklere posta koymaya devam ediyor. 

AKP ve Erdoğan'ın Arap sevgisi bilinen bir gerçek. Kadir Mısıroğlu da, "Arapçada Kuran kokusu alıyorum" dememiş miydi? İslamistler, Türkleri 1. Dünya Savaşı'nda sırtından vuran Araplar için "Kavmi Necip", yani "Üstün Irk" demiyorlar mıydı? 
Peki Araplar, Türklere ne diyor?.. "Etrak-ı bi idrak".
Yani akılsız Türkler...ÜSTÜN IRK ARAPLAR


SUUDİ KRALINDAN ERDOĞAN'A RET

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Körfez ülkeleriyle ile Katar arasındaki kriz hakkında cuma günü açıklama yaparak, Katar’dakine benzer bir askeri üssün Suudi Arabistan´da da kurulmasını teklif etmişti.
akpnin İslam Ordusu kurduğu Suudi Arabistan, Türkiye'nin askeri üs kurma teklifini reddetti.
Suudi hükümetinin açıklamasında, Suudi Arabistan’ın “Yabancı bir askeri üsse gereksinim duymadığı, silah kuvvetlerinin ve askeri kabiliyetinin en üst düzeyde olduğu” ifade edildi. Suudi yönetimi ayrıca, kendi askeri güçlerinin terörle mücadele ve Orta Doğu’da güvenlik ile istikrarı sağlamak için, İncirlik Üssü dahil yurt dışında da önemli katılımları olduğunu söyledi.


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/