<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: ARMAĞAN KAYIP

7 Haziran 2017 Çarşamba

ARMAĞAN KAYIP

ARMAĞAN KAYIP

Atatürk hakkındaki sözleri büyük tepki toplayan Mustafa Armağan, mayıs ve haziran ayında, önceden ilan edilen programlarına katılamadı.

Atatürk hakkındaki sözleri büyük tepki toplayan Mustafa Armağan, mayıs ve haziran ayında, önceden ilan edilen programlarına katılamadı. Mayıs başında İstanbul Üniversite’sinde yapılacağı duyurulan konferans Türkiye Gençlik Birliği’nce yapılan eylemle protesto edilmiş, konferansa dakikalar kala Armağan’ın katılmayacağı duyurulmuştu. Armağan, 20 Mayıs’ta Kocaeli Kitap Fuarı’nda düzenlenen imza ve söyleşi gününe de katılmadı. Geçen cumartesi Beyazıt Meydanı’ndaki Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nda imza günü olduğu ilan edilen Armağan, fuara gelmedi.
Halka açık yerlerdeki etkinliklere katılamayan Mustafa Armağan, sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanıyor ve ‘mesajlarını’ internet üzerinden veriyor.
http://www.siyasetcafe.com/gundem-haberleri/23393-armagan-kayip

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/