<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Atatürk'ün Ebedi İstirahatgahı Anıtkabir'de bulunan Anıtkabir Özel Defteri çok özel bir proje ile halka açılıyor.

30 Haziran 2017 Cuma

Atatürk'ün Ebedi İstirahatgahı Anıtkabir'de bulunan Anıtkabir Özel Defteri çok özel bir proje ile halka açılıyor.Résultat de recherche d'images pour "Anıtkabir Özel Defteri'nin Sitesi"

Atatürk'ün Ebedi İstirahatgahı Anıtkabir'de bulunan Anıtkabir Özel Defteri çok özel bir proje ile halka açılıyor.
Bir çok kişinin merak ettiği, okumak için araştırmalar yaptığı, bu özel defter artık bir tık kadar yakınınızda...
Atatürk'ün ölümünün 70'nci yılında böyle bir projeyi halkımızla paylaşmaktan büyük gurur duyuyoruz.
Ulu Önder Atatürk'ün huzurunda bulunan defteri internet ortamında oluşturduğumuz bu proje ile paylaşırken, sizlerin de öneri ve desteklerinizi bekliyoruz.
Siz ne yapabilirsiniz?
01Web sitemize üye olup Anıtkabir Özel Defteri'ni doldurarak Atatürk'e duygularınızı yazabilir ve tüm halkımızla paylaşabilirsiniz.
02Tüm tanıtıdıklarınızı bu projeden haberdar etmek için web sitemizin linkini gönderebilir, projedeki duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.
03Yazdığınız yazılar onaylandıktan sonra sayfanızın altında çıkan otomatik paylaşım butonu ile sosyal sitelerde paylaşabilirsiniz.
04Facebook, Twitter, Orkut gibi bilgi paylaşım sitelerinizdeki sayfalarınıza sitemizin linkini koyabilir ve oradaki gruplarda bahsedebilirsiniz.
05Elinizdeki yazı, resim, video gibi arşivleri bizimle paylaşabilirsiniz.
06 Web sitemiz hakkında fikirlerinizi ziyaretçi defterinde paylaşabilisiniz.
07 Öneri ve isteklerinizi iletişim linkinden bize ulaştırabilisiniz.
Anıtkabir Özel Defteri'nin Sitesi

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/