<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: AVRUPA’DA BEDAVA İNTERNET DÖNEMİ BAŞLIYOR

9 Haziran 2017 Cuma

AVRUPA’DA BEDAVA İNTERNET DÖNEMİ BAŞLIYOR

AVRUPA’DA BEDAVA İNTERNET DÖNEMİ BAŞLIYOR

Avrupa Birliği’nin aldığı kararla Avrupa’daki 8 bin farklı yerde ücretsiz internet noktası oluşturulacak.
Yakında seyahat ettiğiniz Avrupa şehirlerinde bir çok noktadan ücretsiz internete girmek mümkün olacak. Avrupa Birliği 8 bin farklı yerde bağlantı noktası kurulması için çalışmalara başladı.

Milyonlarca Euro’ya mal olacak bu projenin 2017 sonuna kadar faaliyete geçmesi bekleniyor. Halihazırda Viyana, Stuttgart, Amsterdam gibi pek çok Avrupa şehrinde ana meydanlarda uygulanan bu yönteme bundan sonra hastane, park, belediye gibi yerlerde de rastlamak mümkün.
Bu uygulamanın en çok da gezginlere yarayacağı açık. Hostellerdeki internet bağlantılarının oldukça kötü olması ve internet paketlerinin yurtdışında ekstra ücretler yansıtması nedeniyle seyahatlerde internet problemi yaşayan gezginler bu projenin hayata geçmesini dört gözle bekliyor.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/