<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Bahçeli Ülkücü felsefeye ihanet ediyor Rahmi Turan yine Devlet Bahçeli'yi kaleme aldı.

28 Haziran 2017 Çarşamba

Bahçeli Ülkücü felsefeye ihanet ediyor Rahmi Turan yine Devlet Bahçeli'yi kaleme aldı.

Bahçeli Ülkücü felsefeye ihanet ediyor

Rahmi Turan yine Devlet Bahçeli'yi kaleme aldı.
MHP'li ve Ülkücü olmayanların MHP'yi eleştirmesine alıştık ki, bu gayet normal.

Ancak Rahmi Turan'ın Ülkücülük Felsefesine ihanet etttiğini iddia ederek Devlet Bahçeli'ye Ülkücülük dersi vermesi çok da alışık bir durum değil. 
Hani bunu bir Ülkücü teorisyen, akademisyen söylese anlaşılır, ama Rahmi Turan'ın söylemesi pek bir tuhaf olmuş!
Rahmi Turan'ın Ülkücü Felsefe üzerine ahkam kesmesine mi, yoksa Devlet Bahçeli'nin böyle bir eleştriye muhatap kalmasına mı şaşıralım?

Rahmi Turan'ın yazısının ilgili kısmı şöyle:

"... Ne yazık ki iktidar gerginlik politikasını bırakmıyor, tam tersine tırmandırıyor. İktidarın yan kuruluşu haline gelen Devlet Bahçeli'nin partisi ise AKP'nin yedek kuvveti olarak ülkücü felsefeye ihanet ediyor. Aslında ülkede korkulu bir rüya görüyoruz sanki... Uyanınca bu kâbus bitecek ve kara günler geride kalacak diye umut ediyoruz ama bir türlü uyanamıyoruz! Cennet vatanda cehennem hayatı yaşamak hazindir!"

**

siyasetcafe.com

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/