<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Bakan Sayan’ın farkındalığı fark yarattı

1 Haziran 2017 Perşembe

Bakan Sayan’ın farkındalığı fark yarattı

Bakan Sayan’ın farkındalığı fark yarattı

Bakan hanım içer de bir tiyatro var demiş, sanki içerdekiler şurayı, burayı bombalayanlar değilmiş gibi oturuyorlar demiş. 

Bakanı olduğu konularda hiçbir icraatı olmamasına rağmen, farklı bazı konularda fikir yürütebildiğine şahit olduğumuz Fatma hanımın bir tiyatro oynandığı fikrine katılıyoruz. Ancak neden se meclis araştırma komisyonuna gelip ifade vermeyenler ve bu tiyatro eserini yazanların kimler olduğunu […]

Bakan hanım içerde bir tiyatro var demiş, sanki içerdekiler şurayı, burayı bombalayanlar değilmiş gibi oturuyorlar demiş.

Bakanı olduğu konularda hiçbir icraatı olmamasına rağmen, farklı bazı konularda fikir yürütebildiğine şahit olduğumuz Fatma hanımın bir tiyatro oynandığı fikrine katılıyoruz. 
Ancak nedense meclis araştırma komisyonuna gelip ifade vermeyenler ve bu tiyatro eserini yazanların kimler olduğunu merak etmeyen Bakanımızın böyle müthiş bir şekilde konuya vakıf olması bizi son derecede sevindirmiştir.
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ,İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından Silivri’de yapılan 15 Temmuz yargılamasını duruşma salonunda şehit yakınlarıyla birlikte takip etti.
Bakan Sayan duruşmaya verilen aradan dışarı çıkıp basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

“BÜYÜK BİR TİYATRO YAŞANIYOR İÇERİDE”

Yargılanan darbecilerin ifadelerini tiyatroya benzeten Sayan, “İçeride davayı izledik. Gerçekten bir tiyatro sahnesi gibi. Sanki TBMM’yi bombalayanlar onlar değilmiş gibi sanki Cumhurbaşkanlığı Külliyesini, Gölbaşı Özel Harekat Merkezini bombalayanlar onlar değilmiş gibi davranılıyor. Gerçekten içeride darbecilerin halini görmek…gerçekten büyük bir tiyatro yaşanıyor içeride. Ama yüce Türk adaleti, hak ettikleri cezayı inşallah onlara verecektir”dedi.

DURUŞMAYA GELEN ŞEHİT YAKINLARINA BAKANLIK DESTEĞİ

Bakanlık olarak her zaman 15 Temmuz şehitlerinin yakınlarının yanında olduklarını söyleyen Kaya, ” Onlar bize aziz şehitlerimizin emaneti. Bugün de şehit yakınlarımıza destek için buradayız. Onlara hizmet etmek bizim için büyük bir gurur” dedi.
Kaya, Silivri’nin uzak olması sebebiyle ailelerin duruşmaları takip etmesi için ring seferler koyduklarını ve her türlü ihtiyaçlarını karşıladıklarını da açıkladı.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/