<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Başbakan'ın 'twerk' dansıyla imtihanı

14 Haziran 2017 Çarşamba

Başbakan'ın 'twerk' dansıyla imtihanı

Başbakan'ın 'twerk' dansıyla imtihanı
Taylandlı şarkıcı Lamyai Haithongkham'ın 'twerk' dansına tepki gösteren Başbakan Prayut Chan-ocha, "Dans şekli yüzünden neredeyse tüm cinsel bölgesini gösterecek. Herkesin, bu problemi çözmesi için yardım etmesini istiyorum" dedi.
Sputnik'in haberine göre, Başbakan Prayut Lamyai'nin dans performanslarıyla ilgili basın mensuplarına yaptığı açıklamada, şarkıcının ‘dar giysilerini' eleştirdi ve bu ‘açık seçikliğin' yabancıların suçu olduğunu savundu.
Pruyat, "Yabancıların yapması bizim de yapmamız gerektiği anlamına gelmiyor. Dans şekli yüzünden neredeyse tüm cinsel bölgesini gösterecek. Bunun hakkında konuşmak istemiyorum, insanlar deli olduğumu söyleyecek. Fakat herkesin, bu problemi çözmesi için yardım etmesini istiyorum" dedi.

MENAJER: MICHAEL JACKSON DA BÖYLE DANS EDİYORDU

18 yaşındaki şarkıcının menajeri Prachakchai Naowaras ise şarkıcının dans hareketlerini eleştiren Prayut'un ‘ciddi olmadığını' belirterek, "Fakat başbakan onun adından söz etmişken, dansını ve giysi dolabını yumuşatacağız. ‘Twerking' sayısını 9'dan 3'e indireceğiz" dedi.Menajer Prachakchai, "Eğer insanlar bunun eğlence olduğunu düşünüyorsa, dans hareketlerinin kabul edilemez olduğunu sanmıyorum" dedi.
Öte yandan Prachakchai, Michael Jackson'ın da böyle dans ettiğini savundu.
Ülkesinde twerk dansıyla ünlü olan Lamyai'nın performansları son 6 ayda 240 milyon kez izlendi.
Twerk adı verilen ve yere hafif çömelerek kalça hareketleriyle yapılan dans, ABD'li ünlü şarkıcı Miley Cyrus'la birlikte popüler olmuştu.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/