<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Bavul Dergi'den, Nevşin Mengü ve Fatih Portakal sürprizi

23 Haziran 2017 Cuma

Bavul Dergi'den, Nevşin Mengü ve Fatih Portakal sürprizi

Bavul Dergi'den, Nevşin Mengü ve Fatih Portakal sürprizi
CNN Türk yönetiminin ekrandan çektiği Nevşin Mengü, Bavul dergisinde yazmaya başlıyor. Dergi, Mengü’nün temmuz ayı itibarıyla her ay yazacağını duyurdu.

CNN Türk yönetimi, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın ABD Başkanı Donald Trump ile yaptığı görüşmeye ilişkin olarak, "Girdisi çıktısı, oturdusu kalktısı toplam 23 dakika sürdü" ifadesi nedeniyle iktidara yakın bazı medya kuruluşları ve yazarlar tarafından ağır ifadelerle eleştirilen kanalın ana haber spikeri gazeteci Nevşin Mengü'yü yayına çıkarmama kararı almıştı. Mengü’nün CNN Türk'te çalışmaya devam edeceği ancak artık ana haber bültenlerini sunmayacağı bilgisi öğrenilmişti.
Bavul dergisi, Twitter adresinden yaptığı bir paylaşımla Mengü’nün her ay yazılarını yayımlayacaklarını duyurdu. Öte yandan FOX Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal da her ay Bavul dergisinde yazacak.
Nevşin Mengü temmuz ayı itibariyle yazılarıyla Bavul Dergi'de
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/