<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Burhan Kuzu, Biçer'in 'Türkçe Seti' jestine cevap verirken de hata yaptı

29 Haziran 2017 Perşembe

Burhan Kuzu, Biçer'in 'Türkçe Seti' jestine cevap verirken de hata yaptıBurhan Kuzu, Biçer'in 'Türkçe Seti' jestine cevap verirken de hata yaptı
CHP Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer, AKP İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Burhan Kuzu'nun Twitter hesabından paylaştığı 'bol yazım hatalı' mesajın ardından Kuzu'ya 'Türkçe Seti' gönderdi.
Burhan Kuzu, Biçer'in kendisine 'Türkçe Seti' gönderdiğini kabul etti. Kuzu cevap açıklamasında yine birçok imla hatası yaptı.
Kuzu, cevap açıklamasnda şu ifadeleri kullandı: Evet gönderdi .Benden daha çok ona lazım olduğunu düşündüm ve aynen geri iade ettim.Uygun bir yerde şaklasın .Gerektiğinde baksın.
Tur Yıldız Biçer: Hocam, tanıdığım çok iyi bir Türkçe öğretmeni var
Burhan Kuzu'nun cevabı sonrası gerekli düzeltmeleri yaparak Kuzu'ya cevap veren Tur Yıldız Biçer ise şu ifadeleri kullandı: Hocam,tanıdığım çok iyi bir Türkçe öğretmeni var. İsmini yazabilene dilbilgisi ve anlatım bozukluğu öğretebiliyor. Numarasını verebilirim.
Hocam,tanıdığım çok iyi bir Türkçe öğretmeni var.
İsmini yazabilene dilbilgisi ve anlatım bozukluğu öğretebiliyor.
Numarasını verebilirim. pic.twitter.com/FMsv2OfN2o— Tur Yıldız Biçer (@turyildizbicer) 29 Haziran 2017

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/