<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: CHP'nin yürüyüşüne AKP'liler saldırdı!

22 Haziran 2017 Perşembe

CHP'nin yürüyüşüne AKP'liler saldırdı!

CHP'nin yürüyüşüne AKP'liler saldırdı!

Rize Çayeli İlçesi'ndeki yürüyüş sırasında toplanan kalabalık, CHP'lilere tepki gösterdi, gruba saldırmak isteyenleri polis engelledi.
Adalet yürüyüşüne destek için Rize Çayeli ilçesinde toplanan parti üyesi ve vatandaşlar 'Adalet' yazılı tişörtlerle 'Adalet' sloganları atarak Kaymakamlık binasına doğru yürüyüşe geçtikleri sırada bir grup yürüyüştekilerin üzerine yürümek istedi.


Kaymakamlık binası önüne gelen gruba tepki gösterenler giderek arttı, öfkeli kalabalık içerisindeki bazıları yol kenarındaki plastik dubaları grubun üzerine attı, kimileri de partililere saldırmaya çalıştı. Bunun üzerine müdahale eden Çevik Kuvvet ekibi CHP'lilerin çevresini sardı. Kaymakamlık binası önünde bir süre beklemek zorunda kalan CHP'li grup, takviye polis ekiplerinin de gelmesiyle arka sokaklardan götürülerek alandan çıkarıldı.
Recep Tayyip Erdoğan' sloganları atan tepkili grup ise bir süre alanda bekledi. CHP'liler daha sonra polis kontrolünde ilçeden ayrıldı.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/