<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Çocuklarımız bunlara emanet: Müdür yardımcısından çirkin Adalet Yürüyüşü paylaşımı

18 Haziran 2017 Pazar

Çocuklarımız bunlara emanet: Müdür yardımcısından çirkin Adalet Yürüyüşü paylaşımı

Çocuklarımız bunlara emanet: Müdür yardımcısından çirkin Adalet Yürüyüşü paylaşımı

Bursa Osmangazi Süleyman Çelebi Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı’nın sosyal medya üzerinden CHP’nin Adalet Yürüyüşü ile ilgili yaptığı çirkin ve gerici paylaşım tepki çekiyor.
Müdür Yardımcısı Necmettin Köksal Facebook hesabından yaptığı paylaşımda, 2008 yılında İsrail, ABD gibi ülkeleri protesto etmek için İtalya’dan yola çıkıp, eylemi için otostopla ülke ülke gezen ancak ülkemizde tecavüz edilerek öldürülen Pippa Bacca üzerinden Adalet Yürüyüşü’ne atıfta bulunarak, ülkemizde yürüyüş yapanlara tecavüz edildiğine dair bir vurgu yapıyor.

Köksal’ın “Bir zamanlar İtalya’dan yürüyerek Türkiye’ye gelen bir kadın vardı, başına kötü şeyler gelmişti. Nerden geldi ki aklıma durup dururken” diyerek yaptığı çirkin paylaşımın altında kendisine olayın tecavüz olduğu hatırlatılıyor. Bunun üzerine İslamiyet’e göre tecavüzün cezasının idam olduğunu savunan Köksal bu sefer de idam savunuculuğuna geçiyor.

Köksal’ın yaptığı paylaşım şu şekilde:


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/