<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Düzce'ye 'Rabia heykeli' konuldu

21 Haziran 2017 Çarşamba

Düzce'ye 'Rabia heykeli' konuldu

Düzce'ye 'Rabia heykeli' konuldu

Düzce Belediyesi tarafından Kuyumcuzade Bulvarı üzerinde yeniden düzenlenen kavşağa 'Rabia heykeli' konuldu.

RABİA, PEYGAMBER MUHAMMET VE İSLAMIN DÜŞMANI YAHUDİ KABİLESİDİR


Belediye Başkanı AK Partili Mehmet Keleş, 15 Temmuz darbe girişimi ardından Türk milletinin birliğinin simgesi olan 'Rabia' işaretini ölümsüzleştirdiklerini söyledi. Başkan Keleş, şöyle konuştu:

"15 Temmuz’da yaşadığımız darbe sendromundan sonra bazı şeylerin artık bu ülkede olamayacağını ortaya koyacak bazı sembollere ihtiyacımız var. 
Bunlardan birisi Sayın Cumhurbaşkanımızın da özellikle vurgu yaptığı 'Tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet.’ vurgusudur. Bunun bir de simgesel bir işareti de ortaya çıktı.
Sayın Cumhurbaşkanımızın da işaret ettiği gibi bunu da Düzce’de ölümsüzleştirmek için böyle bir kavşakta hayata geçirdik. Kavşak henüz bitmedi. Altındaki kısmı da yapıldığında daha da güzel olacak.
Az ilerde bir kavşak daha var, TOKİ konutlarının önünde. Bu iki kavşak birbirine bağlandığında burası çok büyük bir kavşak haline gelecek."
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/