<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: "Erdoğan ailesine ihanet için uygunsuz bir yere gidiyordu uyardım o yüzden..."

30 Haziran 2017 Cuma

"Erdoğan ailesine ihanet için uygunsuz bir yere gidiyordu uyardım o yüzden...""Erdoğan ailesine ihanet için uygunsuz bir yere gidiyordu uyardım o yüzden..."

"Erdoğan ailesine ihanet için uygunsuz bir yere gidiyordu uyardım o yüzden..."
Gülen Cemaati üyesi askerlerin Türkiye'de darbe girişiminde bulunmasının ardından Fethullah Gülen ilk röportajını yabancı medya kuruluşlarına verdi.
Gülen o röportajda bir gazetecinin "Erdoğan'ın karakterinden bahsedebilir misiniz?" sorusunu Gülen'e yöneltti. Gülen ise bu soruya skandal bir yanıtla karşılık verdi. Gülen şunları söyledi:
"Bazı rahatsızlıkları var. Bir tanesi; baş aşağı bir yere gideceği zaman çok ciddi bir mesele onu açıkça söylemeyeceğim terbiyem müsaade etmiyor buna. Uygunsuz bir yere gidiyordu ailesine ihanet şeyiyle. Daha hiç bir şey olmadan evvel. Ben komşusunu gece yarısı uyardım. Git dedim oraya gitmesin. Hiçbir şey olamaz önü kesilir dedim. Böyle bir şeyi bildiğimden dolayı benim hep ölmemi hatta geçer geçmez siz inanır inanmazsınız; bunu da erbabı bilenler söylüyor. Ölümüm için 10 defa büyü yaptılar. Fakat ben ölmedim."

İşte Gülen'in o sözleri:


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/