<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Erdoğan ya Avrasya diyecek ya öldürülecek!

30 Haziran 2017 Cuma

Erdoğan ya Avrasya diyecek ya öldürülecek!

Sabahattin Önkibar: Erdoğan ya Avrasya diyecek ya öldürülecek!

Ulusal Kanal programcısı ve Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu. Usta gazeteci, Erdoğan için "Ya Avrasya diyecek ya öldürülecek" ifadesini kullandı.
Önkibar'ın Aydınlık gazetesindeki yazısının ilgili bölümü şöyle:

Kestanepazarlı meczup Fethullah, ABD olmaksızın böyle çılgınlığa kalkışabilir miydi? 
Böyle bir şey sonsuzda bir bile ihtimal dahilinde değildir.
Öyle ise Paxamericana ve şürekâları Tayyip Erdoğan’ın kalemini kırmıştır ve onunla çalışmaz. Yani fırsatı yakaladığı an siyaseten veya başka şekilde onu yok edecektir ki bunu görebilmek için allame olmak gerekmiyor.
Bu realiteden hareketle Tayyip Erdoğan’ın yapması gereken şudur:
Kendi siyasi ve hatta maddi varlığı ve de Türkiye’nin bekası için yeni dünya yani Avrasya’da yerini almalıdır. Erdoğan bunu yaparsa sadece kendini ve ailesini değil aynı zamanda Türkiye’yi bölünmeden kurtaracaktır. Bunu yapmazsa ama suikast, ama ekonomik kriz, ama PKK gibi vasıtalarla her hal ve şartta üstüne gelinecek...

ulusalkanal.com.tr
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/