<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: ERDOĞAN'DAN KATAR'IN CELLADINA KATAR'I KURTAR ÇAĞRISI

13 Haziran 2017 Salı

ERDOĞAN'DAN KATAR'IN CELLADINA KATAR'I KURTAR ÇAĞRISI

ERDOĞAN'DAN KATAR'IN CELLADINA KATAR'I KURTAR ÇAĞRISI
Körfez ülkelerinin, El Kaide'yi güçlendirdiği gerekçesi ile ambargo uyguladıkları Katar, Erdoğan'a göre IŞİD'le mücadelede en büyük desteği sağlıyor.
akp grup toplantısında konuşan Tayyip Erdoğan, Katar'a uygulanan ambargo ve bütün yaptırımların arkasındaki güç olan Suudi Arabistan kralı el-Suud'a, Katar krizini çözmesi çağrısı yaptı.
Erdoğan, Suriye'de terör örgütü IŞİD'e karşı verilen mücadelede kendilerine en büyük desteği Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad Al Thani'nin verdiğini ifade etti. "Lütfen birbirimizi aldatmayalım" diyen Erdoğan, "İftira kampanyalarıyla Katar'ı adeta bir suçlu gibi göstermenin bölgeye hiçbir faydası yoktur" diye konuştu.
Körfez ülkeleri, Katar'a, El Kaide ve ve IŞİD gibi terör örgütlerini desteklediği ve güçlendirdiği için ambargo uyguluyorlar.
Erdoğan'a göre ise, Katar, IŞİD'e karşı mücadelede en büyük desteği sağlıyor

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/