<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na “Alçaksınız, namustan yoksunsunuz”

23 Haziran 2017 Cuma

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na “Alçaksınız, namustan yoksunsunuz”

Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na “Alçaksınız, namustan yoksunsunuz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çiftçilerle birlikte düzenlediği iftar programında konuştu.
Gülen'in iadesine ilişkin ifadelerde bulunan Erdoğan, "Dost bildiklerimize sesleniyoruz; o terörist başını bize verin. Vermiyorsanız, gün ola harman ola" dedi.

Erdoğan ayrıca Fethullah Gülen'e yönelik olarak "Sıkıysa Pensilvanya'da durma, buraya gel!" ifadelerini kullandı. 
"Askeri alanda çağ atladık." diyen Erdoğan, "Uçağımızdan gemimize, tüfeğimizden tankımıza hepsini kendimiz yapmadan bize uyku yok" dedi.
Erdoğan, Kılıçdaroğlu tarafından başlatılan Adalet Yürüyüşü'nü kastederek "İstanbul'a kadar yürüyeceklermiş. 15 Temmuz gecesi neredeydin?" dedi ve konuyla ilgili daha önceki iddialarını tekrarladı. Kılıçdaroğlu'nun "örtülü darbe girişimi" ifadesini de hatırlatan Erdoğan, bu söylemin Fethullah Gülen'e ait olduğunu iddia etti. 
Konuşmasında Kılıçdaroğlu'na yönelik sert ifadeler kullanan Erdoğan şunları söyledi:
"Çıkmış Grup Başkanvekili midir ne karın ağrısı, 3.5 milyar dolar malvarlığım varmış. Utanmadan sıkılmadan, Genel Başkan denilen bu kişi diyor ki 'namusluyum ben'. Ya sen bunu bugüne kadar çok söyledin. 
Ey Kılıçdaroğlu, senin bu adamının yaptığı açıklamayı ispatlayamazsanız alçaksınız, namustan yoksunsunuz. Eğer bizim böyle bir varlığımız olmuş olaydı Türkiye'de bu hizmetleri kimse göremezdi. O ağzı olup konuşana söyle de haddini bilsin. İddiasını ispat edemiyorsa o dönüp dolaşıp bumerang gibi onu vurur."

"ELİNE DİLİNE DURSUN"

Erdoğan, AKP iktidarı döneminde yapılan yolları da hatırlatarak, "Eline diline dursun, bu yollardan geçmiyor musun" dedi.
Erdoğan ayrıca Tarım politikalarıyla ilgili olarak ise "Endüstriytel tarımı başarmamız lazım. Bunun için 123 milyar lira yarım ve hayvancılık desteği verdik." ifadelerini kullandı.
http://www.habererk.com/gundem/erdogandan-kilicdarogluna-alcaksiniz-namustan-yoksunsunuz-h34088.html

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/