<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: FETÖ İLE ESKİ GÜNLERE Mİ DÖNÜLÜYOR?

1 Haziran 2017 Perşembe

FETÖ İLE ESKİ GÜNLERE Mİ DÖNÜLÜYOR?

FETÖ İLE ESKİ GÜNLERE Mİ DÖNÜLÜYOR?

"Bazı konularda mutabakatlar sağlandığına dair bilgilerin bir gerçeklik zemin var mıdır?”
Bağımsız Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında AKP ile FETÖ'nün görüşmeler yaptığını, bazı konularda mutabakata varıldığı iddialarını hatırlattı.
AKP İLE FETÖ'NÜN BİR KANADI

FETÖ ile mücadele sürecinin çöktüğünü söyleyen Özdağ, “En son Sözcü gazetesine yapılan saldırı, AKP’nin FETÖ ile mücadeleyi bırakarak, FETÖ ile mücadele kisvesi altında parlamenter demokrasiyi savunan muhalefete baskıya başladığını göstermektedir. FETÖ hem devletin kılcal damarlarına sızacak hem Erdoğan’ın 15 Temmuz gecesi nerede olduğunu ancak Sözcü gazetesinden öğrenecek. Bunu akıl ile izah edemezsiniz. Sözcü tutuklamaları FETÖ ile mücadelenin sulandırılmasıdır. Halkın gözünde FETÖ ile mücadelenin itibarsızlaştırılmasıdır. Acaba bazı çevrelerde dile getirilen AKP ile FETÖ’nün bir kanadı arasında görüşmelerin yapıldığı ve hatta bazı konularda mutabakatlar sağlandığına dair bilgilerin bir gerçeklik zemin var mıdır?” değerlendirmesinde bulundu.
http://www.parlamentohaber.com/news/feto-ile-eski-gunlere-mi-donuluyor

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/