<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: FLAŞ!.. AKP'Lİ VEKİL'DEN AKILALMAZ PAYLAŞIM!..

15 Haziran 2017 Perşembe

FLAŞ!.. AKP'Lİ VEKİL'DEN AKILALMAZ PAYLAŞIM!..
FLAŞ!.. AKP'Lİ VEKİL'DEN AKILALMAZ PAYLAŞIM!..
TAYYAR: BERBEROĞLU ÜZERİNDEN AKP'YE OPERASYON ÇEKİLİYOR
AKP Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar'dan CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki geldi. 

Tayyar "Yargı süreci çelişkilerle dolu" dedi.
AKP gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar Enis berberoğlu'nun tutuklanmasına ilişkin yorumu sosyal medyadaki hesabından paylaştı. 

İşte Şamil Tayyar'ın mesajı: 

"FETÖ'nün MİT tırları operasyonu vatana ihanettir ve bu ihanetin içinde yer alan herkes yargıda bedelini ödemelidir. Ne var ki yargı süreci çelişkilerle dolu". 
"gül ve dündar'a devlet sırrını ifşadan ceza"
"Cumhuriyet yöneticileri Can Dündar ve Erdem Gül casusluk, devlet sırrını ifşa ve FETÖ'ye yardımla suçlandı. Mahkeme casusluk suçu bulmadı, FETÖ dosyasını ayırdı, sadece devlet sırrını ifşadan Dündar'a 5 yıl 10 ay, Gül'e 5 yıl hapis cezası verdi. Karardan 2 ay önce AYM, Dündar ve Gül'ün tutukluluğunu basın hürriyeti açısından hak ihlali saydı, tahliye oldular. Dündar kaçtı. "
"aynı olayda berberoğlu'na casusluktan ceza"
"Dündar ve Gül'ü casusluktan aklayıp tahliye eden mahkeme, aynı dosyadaki CHP'li vekili casusluktan suçlu sayıp tutukladı. Dündar-Gül davasından Adil Öksüz, damatlar ve CHP'li vekile uzanan yargı sürecindeki çelişkiler sivil siyaset alanını daraltmaktadır." 
"AKP'ye operasyon çekiliyor"

"Özetle; Ak Partiye operasyon çekiliyor, darbe senaryosuna zemin hazırlanıyor!"


Kaynak:yeniçağ
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/