<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Genco Erkal: 'Adalet Yürüyüşü' önümüzü açacak

21 Haziran 2017 Çarşamba

Genco Erkal: 'Adalet Yürüyüşü' önümüzü açacak

Genco Erkal: 'Adalet Yürüyüşü' önümüzü açacak

Usta tiyatrocu Genco Erkal, Kemal Kılıçdaroğlu'nun Adalet Yürüyüşü'nün 7. gününe katılarak açıklama yaptı.
CHP'nin 'Adalet Yürüyüşü'nün 7 gününde, öğleden sonraki etaba usta tiyatrocu Genco Erkal, toplum bilimci, gazeteci ve yazar Emre Kongar ile Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de katıldı. Erkal, Kongar ve Büyükerşen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'yla birlikte kol kola girerek yürüdü. 

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında, Gerede sınırları içinde bulunan Aktaş mevkisinde verilen molada gerçekleşen MYK toplantısının ardından yürüyüş, saat 14.00'te yeniden başladı. Kılıçdaroğlu, elinde 'adalet' yazılı pankartıyla yine kortejin en önündeydi. Genco Erkal, Yılmaz Büyükerşen ve Emre Kongar da 'adalet' yazılı pankartlarla Kılıçdaroğlu'yla kol kola yürüdü. Bu sırada, dörtlü arasında keyifli bir sohbetin yapıldığı da görüldü.


GENCO ERKAL: ADALET YÜRÜYÜŞÜ, ÖNÜMÜZÜ AÇACAK

Tiyatrocu Genco Erkal, yürüyüşe mola verildiği sırada, DHA muhabirine açıklamalarda bulundu. Erkal, "Referandum sonuçları açıklandığından bu yana buna benzer bir eylem bekliyordum. Bu yürüyüş beklentimi karşıladığı için çok mutluyum. Bu 'Adalet Yürüyüşü' bizim önümüzü açacaktır diye düşünüyorum. Halkın açık seçik gücünü ortaya koyacaktır" dedi. 

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/