<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Giydiği Mayo Genç Erkekleri 'Heyecanlandırdığı' İçin Site Havuzundan Çıkması İstenen Kadın

29 Haziran 2017 Perşembe

Giydiği Mayo Genç Erkekleri 'Heyecanlandırdığı' İçin Site Havuzundan Çıkması İstenen Kadın

Giydiği Mayo Genç Erkekleri 'Heyecanlandırdığı' İçin Site Havuzundan Çıkması İstenen Kadın
Tennesseeli bir adam, yaşadıkları apartman kompleksinin havuzunda yaşadığı bir olayı Facebook kullanıcılarıyla paylaştı. 
Attn'den derlediğimiz habere göre, nişanlısının mayosu çok 'uygunsuz' olduğu için havuzu terk etmeleri istenmiş. Hayatında, tecavüz kültürüne bu kadar olanak sağlayan başka bir durumla karşılaşmadığını belirtti.
Bu olayı geçtiğimiz salı paylaşan Tyler Newman'ın gönderisi 30 binden fazla paylaşım aldı..
"Smoky Crossing Apartments ile bugüne kadar cinsel tacizle ya da tecavüz kültürüyle gerçekten karşılaşmamıştım." diye başladı gönderisine.
Sonrasında o gün tam olarak neler yaşandığını anlattı.
"Bugün, zaten 1000 dolar kira ödediğimiz apartman kompleksinin aylık ekstradan 300 dolarlık ücreti olan havuzunda, nişanlıma 3 seçenek sunuldu. Ya mayosunu değiştirecekti, ya şortla kapatacaktı, ya da havuzu terk edecekti.
Tori, havuza varalı 3 dakika olmadan 'tanga mayo' giymekle suçlandı, şikayet geldiği söylendi."
Şikayet olduğu söylenince apartmanın yönetim ofisine giden Tori, mayosunun uygun olmadığı cevabını aldı.
Üstüne bir de 'Çocuğun olsaydı anlardın.' lafını duydu, şikayet için gittiği kişi, Tori'yi çocuğunun yakınlarında görmek istemediğini belirtti.

Nişanlısının mayosunun 'ergenlik çağındaki genç erkekleri heyecanlandırdığı' söylendi.
"Vücudu diğerlerinden daha kıvrımlı olduğundan, çocukların etrafında bu mayoyla dolaşmasının uygunsuz olduğunu söylediler. Bu binada birçok ergenlik çağında erkek bulunduğunu ve onları heyecanlandırmanın lüzumu olmadığını söylediler."
"Bugün nişanlıma, etrafındaki erkeklerin hisleri kadar bile değerli olmadığı söylendi. Erkeklerin cinsel dürtülerinden daha az değerli olduğu söylendi Tori'ye. Bunun sebebi ise birkaç s*kik cahilin vücudunun şekline ve boyutuna karışabileceklerini sanmaları. Bir kadının bu kadar saygısızlığa uğradığını görmemiştim."
Newman nişanlısının mayolu fotoğraflarını da paylaştı.

"Nişanlıma 35 derece sıcaklıkta, kendi apartmanımızda genç erkekleri heyecanlandırdığı için kapanmasını söylemek saçmalık."
Yazdıklarını da şöyle sonuca bağladı:
"Nişanlım, cinselleştirilmeden ve aşağılanmadan istediğini giyebilmeli. İhlal edilmiş hissetmemeli."
Erkekleri davranışlarından yükümlü tutmak yerine kadınları belli bir şekilde giyinmeye zorlamak, onları tecavüz kültürüne tabi tutmaktır. Bunun sonuçları kesinlikle her seferinde daha da korkunç.

Bakın, bu sadece Amerika'dan bir haber. Türkiye'de bu bahanelerle kadınların cinsel saldırılara ve tecavüze uğradığına tanık oluyoruz. Erkekleri davranışlarından yükümlü tutmak yerine kadınları belli bir şekilde giyinmeye zorlamak, onları tecavüz kültürüne tabi tutmaktır. Bunun sonuçları kesinlikle her seferinde daha da korkunç.

*Kızınıza dışarı çıkmamayı değil oğlunuza insan gibi davranmasını söyleyin.*
Bir kadının nasıl giyindiği önemli değil. Hiçbir kadın cinsel istismar için 'ARANMAZ, KENDİ KAŞINMAZ'.
Üstüne üstlük bir erkeğe cinsel ilgi göstermesi de cinsel istismara uğramasını HİÇBİR ŞEKİLDE meşrulaştırmaz.
Ne giyersek giyelim, nereye gidersek gidelim, evet evettir, HAYIRSA HAYIR!

Önemli olan tek şey: RIZA.
Kaynak: https://www.attn.com/stories/17891/woman..

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/