<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: İlahi bir kudret mi onu saklıyor

1 Haziran 2017 Perşembe

İlahi bir kudret mi onu saklıyor

İlahi bir kudret mi onu saklıyor

Eğer bu vatandaş aynı sözleri Erdoğan için söylemiş olsaydı daha stüdyoda derdest edilir jet hızıyla mahkeme edilir ve içeriye atılırdı. 

Eğer korunmasa şimdiye kadar destan yazan polisimiz onu defalarca yakalardı. Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ettiği için başlatılan soruşturmada hakkında yakalama kararı çıkartılan Nur Cemaati abilerinden Hasan Akar 23 gündür yakalanamadı. Polisin, Hasan Akar’ı bir türlü […]
Eğer bu vatandaş aynı sözleri Erdoğan için söylemiş olsaydı daha stüdyoda derdest edilir jet hızıyla mahkeme edilir ve içeriye atılırdı. Eğer korunmasa şimdiye kadar destan yazan polisimiz onu defalarca yakalardı.
Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ettiği için başlatılan soruşturmada hakkında yakalama kararı çıkartılan Nur Cemaati abilerinden Hasan Akar 23 gündür yakalanamadı.
Polisin, Hasan Akar’ı bir türlü yakalayamaması Emniyet içindeki Nur Cemaati tartışmasını yeniden başlattı.
Sosyal medyadan Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ettiği için başlatılan soruşturmada hakkında yakalama kararı çıkartılan Nur Cemaati abilerinden Hasan Akar ise 23 gündür yakalanamadı.
Nur cemaatinin “Okuyucular” kolunda hoca olduğu ifade edilen Hasan Akar’ın 23 gündür polis tarafından yakalanamaması Emniyet teşkilatındaki Nur Cemaati tartışmalarını yeniden alevlendirdi.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/