<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: İp Koptu! Dilipak'ın Kılıçdaroğlu İçin Söyledikleri Şok Etti!

19 Haziran 2017 Pazartesi

İp Koptu! Dilipak'ın Kılıçdaroğlu İçin Söyledikleri Şok Etti!

İp Koptu! Dilipak'ın Kılıçdaroğlu İçin Söyledikleri Şok Etti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Yargı yarın sizi de davet ederse şaşmayın" diye tehdit ettiği CHP lideri Kılıçdaroğlu'na bir tehdit de Akit yazarı Abdurrahman Dilipak'tan geldi.
DİLİPAK: KILIÇDAROĞLU CEZAEVİNE DOĞRU YÜRÜYOR

Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşüne medyanın ve sermayenin destek vermemesini sevindirici bulan Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, Kılıçdaroğlu'na yönelik tutuklama kıskacına gönderme yaptığı yazısını;

"KILIÇDAROĞLU CEZAEVİNE DOĞRU YÜRÜYOR"

"İddia gerçekse, MİT TIR’ları görüntülerini Ekrem Dumanlı Kılıçdaroğlu’na, Kılıçdaroğlu Enis Berberoğlu’na, o da Can Dündar’a vermiş! Kılıçdaroğlu’nun telaşı da, Erdoğan’ın yürüyüşle ilgili açıklamasında yargı uyarısının sebebi de şimdi daha iyi anlaşılıyor. Kılıçdaroğlu’nun “cezaevine doğru büyük yürüyüş”ü sürüyor. Kendi ayağı ile tıpış tıpış gidiyor. Durmak yok yola devam. Teşekkürler bayım" satırları ile bitirdi."

https://www.nededik.com/ip-koptu-dilipak-in-kilicdaroglu-icin-soyledikleri-sok-etti/17552/
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/