<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: IŞİD'den Atatürkçülere KARDAVİ fetvası "Laik Türkleri bulduğunuz yerde öldürün!

9 Haziran 2017 Cuma

IŞİD'den Atatürkçülere KARDAVİ fetvası "Laik Türkleri bulduğunuz yerde öldürün!Résultat de recherche d'images pour "IŞİD'den Atatürkçü Laik Türkleri bulduğunuz yerde öldürün!"

IŞİD'den Atatürkçülere KARDAVİ fetvası "Laik Türkleri bulduğunuz yerde öldürün!
IŞİD'in Adnani'nin öldürülmesi ardından belirlenen yeni sözcüsü Muhacir, örgütün destekçilerinin dünyanın dört bir yanındaki Türk büyükelçilikleri ve konsolosluklarına saldıracağını söyledi.
Rus Hava Kuvvetleri’nin Halep yakınlarında düzenlediği hava saldırısında öldürülen IŞİD’in iki numarası Ebu Muhammed El Adnani’nin yerine getirildiği belirtilen yeni sözcüsü Ebu Hasan El Muhacir, dün yayınlanan ilk ses kaydında, IŞİD militanlarına "Savaş meydanından kaçmayın. Bu haçlıların son savaşı. Kazanacağız" diye seslendi.
​'IZDIRABINIZI BİRAZ DA OLSA TATSINLAR'

Musul yakınlarındaki Telafer’deki militanlara çağrı yapan IŞİD sözcüsü, üyelerine cepheden ayrılmamalarını söyledi. El Muhacir, “Araçlarını yok edin, barınaklarına baskın düzenleyin ki sizin yaşadığınız ızdırabı biraz da olsa tatsınlar ve kaçmak konusunda konuşmayın” dedi. IŞİD destekçilerine seslenen El Muhacir, “Laik ve mürtet Türk hükümetine her türlü güvenlik, askeri, ekonomik ve medya alanında, hatta onları dünyada temsil eden her elçilik ve konsoloslukta saldırın” diye konuştu.


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/