<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: 'İşimi geri istiyorum' eylemine polis saldırdı; CHP'li vekil hastanelik oldu

6 Haziran 2017 Salı

'İşimi geri istiyorum' eylemine polis saldırdı; CHP'li vekil hastanelik oldu'İşimi geri istiyorum' eylemine polis saldırdı; CHP'li vekil hastanelik oldu
KHK ile ihraç edilen Acun Karadağ ve Veli Saçılık'ın yaptığı eyleme izin verilmedi. Hastaneye kaldırılanlar arasında CHP milletvekili İbrahim Özdiş de bulunuyor.
Yüksel Caddesi’ndeki İnsan Hakları Anıtı önünde 210 gündür devam eden “İşimi geri istiyorum” eylemine, polis yine biber gazı kullanarak engel oldu.

KHK ile ihraç edilen öğretmen Acun Karadağ ve sosyolog Veli Saçılık her gün saat 13.30 ile 18.30’da “İşimi geri istiyorum” diyerek eylem yapıyorlar.
Akşamüstü gerçekleşen eyleme de polis biber gazıyla saldırdı. CHP’li vekiller İbrahim Özdiş, Mehmet Tüm, Ali Şeker ve Orhan Sarıbal’ın da yer aldığı eylemde, CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, Acun Karadağ ve Veli Saçılık hastaneye kaldırıldı.


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/