<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: MTA Genel Müdürü eşini koordinatör olarak atadı!

14 Haziran 2017 Çarşamba

MTA Genel Müdürü eşini koordinatör olarak atadı!MTA Genel Müdürü eşini koordinatör olarak atadı!
MTA Genel Müdürü eşini koordinatör olarak atadı!
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'na bağlı Maden Tetkik Arama (MTA) Genel Müdürlüğü'nü vekaleten yürüten Cengiz Erdem'in, eşi Ayşe Erdem'i koordinatör olarak atadığı iddia edildi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'na bağlı MTA Genel Müdürlüğü'nü vekaleten yürüten Cengiz Erdem’in, kurumda düz mühendis olarak çalışan eşi Ayşe Erdem'i geçtiğimiz ocak ayında Planlama ve Destek Hizmetleri Koordinatörlüğü görevine atadığı ortaya çıktı. İddiaya göre Erdem; eşini, analiz ve teknolojik test alanlarında hizmet veren Maden Analizleri ve Teknolojisi (MAT) Dairesi'ne Planlama ve Destek Hizmetleri Koordinatörü olarak atadı.
GENEL MÜDÜRLÜK GÖREVİNİ VEKALETEN YÜRÜTÜYOR

Haziran 2016'da Sondaj Daire Başkanlığı görevini yürütürken MTA Genel Müdür Yardımcılığına atanan ve halen Genel Müdürlüğü vekaleten yürüten Erdem’in önemli bir göreve eşi Ayşe Erdem’i atamasının kurum içinde tepkilere neden olduğu belirtiliyor.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/