<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Nevşin Mengü'den, ünlülere 'namaz' göndermesi

27 Haziran 2017 Salı

Nevşin Mengü'den, ünlülere 'namaz' göndermesi

Nevşin Mengü'den, ünlülere 'namaz' göndermesi

Nevşin Mengü sosyal medya hesabından isim vermeden 'magazin figürleri'ne 'namaz' göndermesinde bulundu. 

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Şeyma Subaşı da Hürriyet'e verdiği röportajda 'Evet. Gece yatakta çok ağladım. Namaz kılarken çok ağladım. Şu an tabii bu sosyallikte kılamıyorum. Allah affetsin diyelim, içimizi biliyor...' ifadelerini kullanmıştı.
Nevşin Mengü konuya ilişkin sosyal medya hesabından şunları yazdı:
"Magazin figürlerinin verdikleri röportajlarda namaz niyaz göndermesiyle hükümete selam çakması kusura bakmayın ama sakil duruyor."
Şeyma Subaşı, Hürriyet Kelebek'ten Onur Baştürk'e verdiği röportajda ise şunları söylemişti:
"* Hep içinde tuttun?
- Evet. Gece yatakta çok ağladım. Namaz kılarken çok ağladım. Şu an tabii bu sosyallikte kılamıyorum. Allah affetsin diyelim, içimizi biliyor... Hayatta hiçbir zaman “Şu olsun” diye dua etmedim. “Hayırlısıyla” dedim hep. İçten söylüyorum. Yemin ederim. Hayırlısı neyse o olsun dedim. Değilse ben artık başka yola gideyim, onlar mutlu olsun.."

Şeyma Subaşı'nı ayrıca Hürriyet yazarı Ahmet Hakan da bugünkü yazısında ti'ye almıştı.

Şeyma Subaşı'dan Ahmet Hakan'a yanıt

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, dün gazetesinde yayınlanan Şeyma Subaşı röportajını ti'ye alarak, 'efso röportaj' olarak nitelendirdi. Subaşı ise Hakan'a sosyal medyadan yanıt verdi.
Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, dün gazetesinde yayınlanan Şeyma Subaşı röportajını 'efso röportaj' olarak nitelendirdi. "Öyle efso bir röportaj ki... Sinir bile olamıyorsun. Ne sinir olması! Basbayağı eğleniyorsun işte..." diyerek tiye aldı.
Medya patronu Acun Ilıcalı ile evlilik hazırlığı yapmakta olan Subaşı'nın yanıtı sosyal medyadan sert oldu.

Şeyma Subaşı'nın Instagram Ahmet Hakan'a şu sözlerle cevap verdi:
"Ahmet Bey bugünkü yazınızda benden bahsetmişsiniz ve aklınızca beni küçük görmüşsünüz.... Neden?? Ne yapmışım? Değer verdiğim Hürriyet gazetesinin, değer verdiğim sizin gibi bir köşe yazarının röportaj teklifini kabul etmiş, sorularına içten cevaplar vermişim..... Bu arada da bazı cevaplarımda Türkçe yerine İngilizce kelimeler kullanmışım, ara sıra da "ya" diyerek cümleler başlamışım! Ahmet Bey de bana sinir bile olamamış, hatta pek eğlenmiş... Ne kadar başkasını küçük gören ve kibirli bir tavır.... Ahmet Bey, eğer bu yazınızı beni eleştirmek için yazdıysanız, alay etmenize gerek yoktu. Sizce insanların birbirlerinin maddi imkanlarıyla, eğitimleriyle ulu orta alay etmeleri, birbirlerini aşağılamaları normal mi? Daha doğrusu, iyi insanlar bunları yapar mı? Ramazan ayında içki içtiğiniz için size saldıranlara "Size ne? Kime ne" diye cevap vermiştiniz. Ben de, iki sayfalık röportajdan bazı cümleleri seçip, beni karalama çabanıza müsadenizle aynı cevabı veriyorum: "Size ne???????? Kime ne?????????? Ama eminim kendinizce mantıklı sebepleriniz vardır, ben yine de size sevgilerimi yolluyorum. Başarılar Ahmet bey..."
AHMET HAKAN NE YAZMIŞTI?
Ahmet Hakan, Şeyma Subaşı ile ilgili kısmında şu ifadeleri kullanmıştı:

"- İki de bir “Okey’im” demesi...
- “Namaz kılarken çok ağladım, şu an tabii bu sosyallikte kılamıyorum” diye yakınması...
Şeyma Subaşı'dan bomba Acun itirafları: Namaz kılarken çok ağladım...
- Ne iş yapıyorsun sorusuna bir türlü cevap verememesi...
- Her cümleye “ya” diye başlaması.
- “Banka hesabı” yerine “Account” demesi...
- “No way” diye ünleme yapması...
Falan...
Öyle efso bir röportaj ki...
Sinir bile olamıyorsun.
Ne sinir olması!
Basbayağı eğleniyorsun işte."

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/