<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: PKK-TAK AÇIKLAMASI: 'ACIMASIZ EYLEMLERE BAŞLIYORUZ'

9 Haziran 2017 Cuma

PKK-TAK AÇIKLAMASI: 'ACIMASIZ EYLEMLERE BAŞLIYORUZ'Résultat de recherche d'images pour "pkk tak terör"

PKK-TAK AÇIKLAMASI: 'ACIMASIZ EYLEMLERE BAŞLIYORUZ'
BARZANİ YANDAŞI RUDAW haberine göre "Kürdistan Özgürlük Şahinleri (TAK), resmi internet sitesinden yaptığı açıklamayla Türkiye’yi tehdit etti.
"Türkiye’nin devletinin Kürt halkına karşı amansız bir savaş başlattığını" savunan TAK, kendilerinin de Türkiye’ye karşı ‘acımasız olacaklarını’ kaydetti.

Açıklamada, ''Türkiye’yi yatırım ve turizm için güvenli bir ülke sananları uyarıyoruz; TC’nin tüm şehirleri, megapol ve metropolleri, turistik alanları bizlerin savaş alanıdır ve eylemlerimiz geçmişten çok daha yoğun olacaktır'' ifadelerine yer verildi.
TAK’ın açıklaması özetle şöyle:
"Tüm dünya bilmelidir ki; TC, tarihten bu yana yaptıkları ile bitirmeye yeminli olduğumuz düşmanımızdır. Kürdistan’da halkımıza yapılanlar savaş, intikam ve eylem gerekçemizdir.
Türkiye’yi yatırım ve turizm için güvenli bir ülke sananları uyarıyoruz; TC’nin tüm şehirleri, megapol ve metropolleri, turistik alanları bizlerin savaş alanıdır ve eylemlerimiz geçmişten çok daha yoğun olacaktır".
http://parlamentohaber.com/news/pkk-tak-aciklamasi-acimasiz-eylemlere-basliyoruz

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/