<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Sabahattin Önkibar, Fetullah Gülen'in AKP'ye hizmetlerini yazdı.

3 Haziran 2017 Cumartesi

Sabahattin Önkibar, Fetullah Gülen'in AKP'ye hizmetlerini yazdı.

FETULLAH'IN AKP'YE HİZMETLERİ
Sabahattin Önkibar, Fetullah Gülen'in AKP'ye hizmetlerini yazdı.
Türkiye'de geçmişte birtakım cemaatlerin içerisinde olmuş bulunan Önkibar, Fetullah Gülen 15 Temmuz darbesine kalkışmasaydı Tayyip Erdoğan'ın düşen popülaritesini yükseltemezdi diye yazdı.

"Fetullah bazı komutanları özel hayatları ile esir almasa" idi diyen Önkibar, "2007 seçiminde mağduriyet yaratma adına malum göstermelik muhtıra verilmez AKP tek başına iktidar olmazdı." diye yazdı.

Sabahattin Önkibar'ın "Fethullah, Tayyip için bakın neler yaptı!" başlıklı yazısının ilgili bölümü şöyle:

1- Fetullah eğer Ergenekon ve Balyoz kumpasları ile Türk Silahlı Kuvvetlerini iğdiş etmese Tayyip Erdoğan bugünkü gibi her şey benden sorulur havasında olamazdı zira diri TSK onu frenlerdi.
2- Fetullah eğer 15 Temmuz darbesine kalkışmasaydı Tayyip Erdoğan mağdur olamaz ve düşen popülaritesini yükseltemezdi.
3- Fetullahın 15 Temmuz darbesi OHAL’i yaratmış ve Türkiye’nin topyekin yeniden dizayn edilmesinin önünü açmıştır.
4- Fetullah eğer CHP’ye kaset operasyonu çekmese bu parti Sorosçu Dersimli Kemal’in eline geçmez ve bugünkü gibi yerinde sayıp patinaj yapmazdı.
5- Fetullah eğer gerçekten hırsızlığa ve yolsuzluğa karşı olsaydı, Deniz Feneri alçaklığını kapatmak yerine muhalefet eder ve iktidarın çöküşüne zemin yaratırdı.
6- Fetullah bazı komutanları özel hayatları ile esir almasa, 2007 seçiminde mağduriyet yaratma adına malum göstermelik muhtıra verilmez AKP tek başına iktidar olmazdı.

http://www.parlamentohaber.com/news/fetullahin-akpye-hizmetleri
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/