<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Şemsiyeyi reddeden Putin sırılsıklam oldu

23 Haziran 2017 Cuma

Şemsiyeyi reddeden Putin sırılsıklam oldu


Şemsiyeyi reddeden Putin sırılsıklam oldu
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 1941-1945 yılları arasındaki savaşta yaşamını yitiren Sovyet askerleri anısına düzenlenen törende, sağanak yağmura rağmen şemsiye kullanmayı reddederek saygı duruşuna devam etti.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Nazi Almanyası'nın saldırısıyla başlayan ve 1941-1945 yılları arasında devam eden Büyük Vatan Savaşı'nda yaşamını yitiren milyonlarca Sovyetler Birliği askeri anısına düzenlenen törende, sağanak yağmura rağmen şemsiye kullanmadı. Olay anı, kameralara da yansıdı.

Sağanak yağmura rağmen Putin, Moskova’da Meçhul Asker Anıtı'na çelenk bırakarak saygı duruşunda bulundu. Rusya Devlet Başkanı daha sonra Kahraman Kentler anıtlarına da çiçekler bıraktı. Aracına binmeden önce Putin’in ıslak ceketini silkeleyerek tekrar giydiği de gözlerden kaçmadı.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/