<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Son dakika... Ankara'da korkutan patlama! Ölü ve yaralılar var

14 Haziran 2017 Çarşamba

Son dakika... Ankara'da korkutan patlama! Ölü ve yaralılar varSon dakika... Ankara'da korkutan patlama! Ölü ve yaralılar var
Ankara'nın Yenimahalle ilçesindeki İvedik Organize Sanayi Bölgesi'nde otomobil yedek parçaları ile motor yağı satan bir iş yerinde patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre bir kişi hayatını kaybetti, üç kişi yaralandı, bir kişi ise kayıp.
Ankara Yenimahalle ilçesi Serhat Mahallesi’nde bulunan bir iş yerinde patlama meydana geldi. Patlamanın ardından iş yerinde yangın çıktı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ve sağlık ekibi sevk edildi. 
Patlamada ilk belirlemelere göre bir kişi hayatını kaybetti, üç kişi yaralandı. Kayıp olduğu belirtilen bir kişi ise aranıyor.


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/