<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Sosyalist Enternasyonal de Adalet Yürüyüşü'ne katılacak

19 Haziran 2017 Pazartesi

Sosyalist Enternasyonal de Adalet Yürüyüşü'ne katılacak

Sosyalist Enternasyonal de Adalet Yürüyüşü'ne katılacak

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasının ardından başlattığı Adalet Yürüyüşü'ne Sosyalist Enternasyonal'dan da destek geldi.
Sosyalist Enternasyonal Başkan Yardımcısı Umut Oran’ın girişimi üzerine Sosyalist Enternasyonal, CHP Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasını kınayan ve Adalet Yürüyüşü’ne destek veren bir bildiri yayınlayadı. Umut Oran, Sosyalist Enternasyonal Genel Sekreteri Ayala ile birlikte bu hafta içerisinde Adalet Yürüyüşü'ne katılacaklarını da açıkladı.

CHP’li Umut Oran yazılı açıklama yaparak “Sosyalist Enternasyonal, Muhalefet Partisi Milletvekili Enis Berberoğlu’nun Cezalandırılmasını Protesto Etmektedir!” başlıklı bildiri yayınlandığını duyurdu. (GG)

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/