<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: TCDD trenlerinde ramazan uygulaması: Yemekli vagonlar kapatıldı

3 Haziran 2017 Cumartesi

TCDD trenlerinde ramazan uygulaması: Yemekli vagonlar kapatıldı

TCDD trenlerinde ramazan uygulaması: Yemekli vagonlar kapatıldı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) trenlerinde, ramazan boyunca, ekonomi bölümündeki yemekli vagon servise kapatıldığı bildirildi.

BirGün'de yer alan habere göre, TCDD’den yemekli vagon bileti alamadığını belirten bazı yurttaşlar durumu şöyle aktardı: “Bilet alırken yemekli vagonlardan almaya çalıştım, ancak olmadı. TCDD’yi aradım. Bana verilen cevapta, ‘Evet, business ama yemekli değil. Bu ramazan için bir uygulama’ dediler.”
TCDD müşteri temsilcisi, "Ekonomi yemekli vagonumuz kaldırıldı, hizmet veriyor ama yemek servisi yok" dedi. Temsilci vagonun kaldırılmasının sebebinin, ramazan ayı olduğunu söyledi. 

'EKONOMİ SINIFINDA YOK, BUSİNNES'TA VAR'

Yetkili birimden soyadını vermeyen Şener isimli TCDD çalışanı ise şu açıklamayı yaptı: “Bussiness’ta yemekli vagonlarımız var, tamamen kaldırılmadı. Yemekli vagonlar sadece ekonomi bölümünden kaldırıldı. Bize verilen bilgilere göre işlem yapıyoruz. Genel müdürlük tarafından ekonomiden yemek kaldırıldı. Nedeniyle ilgili bize herhangi bilgi verilmedi. Ramazan nedeniyle mi ya da başka sebepten dolayı mı bilgi veremiyoruz. Genelde ramazan olarak bilgilendirmesi yapıldı.”

TCDD trenlerinde daha önce de içki satışları yasaklanmıştı.
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/