<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Tuncay Özkan'dan HDP "haberine" yanıt: B*kçular

28 Haziran 2017 Çarşamba

Tuncay Özkan'dan HDP "haberine" yanıt: B*kçular

Tuncay Özkan'dan HDP "haberine" yanıt: B*kçular
CHP Milletvekili Tuncay Özkan, hükümete yakınlığıyla bilinen Akşam gazetesine çok sert yanıt verdi. Akşam gazetesi bugün birinci sayfasından Yelda Gökdağ imzalı, “Özkan HDP için Gün Sayıyor” başlığıyla yaptığı "haber"de, Tuncay Özkan’ın HDP’ye geçeceğini iddia etti.
Akşam’ın bu iddiası üzerine Tuncay Özkan sosyal medya hesabından gazeteye yanıt verdi. CHP'li Özkan Akşam’ın "haber"ini paylaşarak, “Allah yakışan iftiradan korusun! ATTIĞINIZ B*K İLE ADALET GÜNEŞİNİ SIVAYAMAZSINIZ Hergün daha çok kokuşuyorsunuz. YALANCI @Aksam. B*KÇULAR!” diye yazdı.

Akşam gazetesi iki gün önce de CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı “Adalet Yürüyüşü”nün talimatını tutuklu HDP Eş Genel Başkanı’nın verdiğini öne süren bir “haber” yapmış ve bunu da CHP’li Özkan’ın “itiraf” ettiğini iddia etmişti. Özkan bunun üzerine de sosyal medya hesabından Akşam gazetesine dava açacağını ifade etmiş, “haberi” paylaşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in de “haberi” kaldırmasını istemişti. Özkan şöyle yazmıştı: “Benim böyle bir açıklamam asla yoktur. @Aksam ın uydurmasıdır. @06melihgokcek lütfen düzeltiniz. Yalandır. Akşam düzeltmezse dava açarım.”

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/