<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Türk halkı kandırılıyor. Yakın bir zamanda bunu anlayacak.

1 Haziran 2017 Perşembe

Türk halkı kandırılıyor. Yakın bir zamanda bunu anlayacak.

Türk halkı kandırılıyor. Yakın bir zamanda bunu anlayacak.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın FETÖ ile mücadeleye ilişkin ‘İsterse babamın oğlu olsun’ sözlerinin umut verici olduğunu belirterek, “Tehdidin büyüklüğünden dolayı FETÖ ile mücadeleye herkesi çağırmasını olumlu ve doğru buluyoruz. ‘İsterse babamın oğlu olsun’ sözünden sonra bahane tükenmiştir” dedi. Bu söylemlerin samimi olmadığı ortada değil midir? Fetönün elini öptüğünü […]
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın FETÖ ile mücadeleye ilişkin ‘İsterse babamın oğlu olsun’ sözlerinin umut verici olduğunu belirterek, “Tehdidin büyüklüğünden dolayı FETÖ ile mücadeleye herkesi çağırmasını olumlu ve doğru buluyoruz. ‘İsterse babamın oğlu olsun’ sözünden sonra bahane tükenmiştir” dedi.

Bu söylemlerin samimi olmadığı ortada değil midir?

Fetönün elini öptüğünü söyleyen eski vekil rektör yardımcısı oluyorsa, ceza evinde olan İBB’nin Belediye Başkanının damadı özel hastane raporuyla bırakılıyorsa, fetöcü deye AKP ilçe başkanını gözaltına alan savcıya fırça çeken adam AKP’nin MKYK sına giriyorsa, Fetö ye iltifat mektubu yazan Diyanet İşleri Başkanı zırhlı mercedesle ödüllendirilmiş ise, ki daha verilecek örnek çok. Bu söylemin samimi olduğunu düşünebilir misiniz?
Türk halkı kandırılıyor. Yakın bir zamanda bunu anlayacak.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/