<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Türkiye’yi terörist devlet ilan etmeleri yakındır

9 Haziran 2017 Cuma

Türkiye’yi terörist devlet ilan etmeleri yakındır

Türkiye’yi terörist devlet ilan etmeleri yakındır

ABD gemilerini kıble yaparak, solcuların kanını içen meclis başkanı Kahraman gibi işbirlikçilerinin ülkeyi getirdiği durum budur.
Ortadoğu yeniden dizayn edilirken, emperyalist Amerika kendi yarattığı canavarlardan kurtulma yoluna gidiyor ki, yapılan dizayn uluslararası kamuoyunda insani bir yön ve haklılık payı bulsun. Tüm Arap krallar kendi tahtlarını korumak için ABD’ye secde ettiler.

Erdoğan kendisine hazırlanan tuzağa koşar adım giderken, asıl hedefin kendisi olduğunun farkında değil gibi görünüyordu. Ancak son gelişen Katar olayı, ona bunu hissettirdi. Bu yaz sonu kaynayan Ortadoğu tüm çatışmalarını Türkiye’ye kaydıracak ve ülke bir kaosun içine itilecek gibi görünüyor. ABD gemilerini kıble yaparak, solcuların kanını içen meclis başkanı Kahraman gibi işbirlikçilerinin ülkeyi getirdiği durum budur.

Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn ve Mısır ortak bildiri yayınladı. Bildiride Katar’daki 59 kişi ve 12 kuruluş “terörle irtibatlı” olarak tanımlandı.
Reuters listede Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkanı Yusuf el-Karadavi’nin de yer aldığını açıkladı. “Terörle bağlantılı” olarak tanımlanan kişiler arasında Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkanı Yusuf el Karadavi var. Karadavi “Erdoğan İslam aleminin umududur” sözleriyle Türkiye’de de gündemde kalmıştı.
Ayrıca listede Katar Dışişleri Bakanı El Tani’nin de bulunması dikkat çekti. Llistede Karadavi’nin yanı sıra ülkenin önde gelen iş adamları ve politikacılar yer alıyor.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/