<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: 340 milyar doları olan Kardeş ve müttefik Katar ile askeri ekonomik ve stratejik ortaklığımız katlanarak artıyor.

19 Temmuz 2017 Çarşamba

340 milyar doları olan Kardeş ve müttefik Katar ile askeri ekonomik ve stratejik ortaklığımız katlanarak artıyor.
340 milyar doları olan Kardeş ve müttefik Katar ile askeri ekonomik ve stratejik ortaklığımız katlanarak artıyor.
Ölürse mehmet şehit olacak, Katar emiri ve ailesi uzun yaşayacak, şehitlerin ateşi anaların yüreğini yakacak, Katar emiri Karadeniz ormanlarındaki sarayında yayla havası alacak.

Bugün yapılan 3. sevkiyatla Türkiye’den Katar’a 2 fırtına obüsü ve 171 asker sevk edildi. Katar Türkiye’den mülk ve akaretler alarak zenginliğine, zenginlik katarken, biz ne alıyoruz bilmiyorum ama zengin Katar halkına beleş, gemiler dolusu erzak yardımı yaptık. Kimin cebinden? milletin

Kimi kimden koruyoruz? bilmiyoruz..
Neden koruyoruz? bilmiyoruz..
Katar’dan petrol çıkarma iznimi aldık? bilmiyoruz
Ama mehmetçiği Katar Emirinin özel koruma ordusu yapıyoruz.
Ölürse mehmet şehit olacak, Katar emiri ve ailesi uzun yaşayacak, şehitlerin ateşi anaların yüreğini yakacak, Katar emiri Karadeniz ormanlarında sarayında yayla havası alacak, serinleyecek.
Ne güzel değil mi, öl mehmet öl, Suriye’de öl, dağda öl, Katar’da öl, tersanede öl, fabrikada öl, tarlada öl ama hep fakir öl, yeter ki onlar güzel yaşasın.
Habertürk TV’nin haberine göre; Türkliye’den Katar’a 2 fırtına obüsü ve 171 asker sevk edildi. Askeri personel Katar ile ortak tatbikatta görev alacak.

http://www.kocaelicumhuriyet.com/2017/07/18/kardes-ve-muttefik-katar-ile-askeri-ekonomik-ve-stratejik-ortakligimiz-katlanarak-artiyor.html
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/