<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Adalet Yürüyüşü'ne saldıran Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı'ndan Gülen'e övgüler

7 Temmuz 2017 Cuma

Adalet Yürüyüşü'ne saldıran Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı'ndan Gülen'e övgüler

Adalet Yürüyüşü'ne saldıran Pendik Belediyesi Başkan Yardımcısı'ndan Gülen'e övgüler

Resmi Twitter hesabından paylaştığı mesajla Adalet Yürüyüşü için ‘sözde’ ifadesini kullanan Pendik Belediyesi tepki çekerken belediyenin Başkan Yardımcısı Atilla İpek’in Fethullah Gülen’e ve Gülen Cemaati’ne övgüler dizdiği tweetleri ortaya çıktı.
BirGün'ün haberine göre, AKP’li Pendik Belediyesi, resmi Twitter hesabından paylaştığı mesajında, “Sahil Cumartesi Pazarı, sözde Adalet Yürüyüşü’nün güvenliği nedeniyle 8 Temmuz Cumartesi günü kurulamayacaktır” dedi. Pendik Belediyesi bu mesaj üzerine yoğun tepki alırken sosyal medya kullanıcıları Belediye’nin Başkan Yardımcısı Atilla İpek’in Fethullah Gülen ve Cemaat’ine övgüler dizdiği tweetlerini ortaya çıkardı.

Atilla İpek, Gülen için “Allah cc muhterem Fethullah Gülen hoca efendiye sıhhat afiyet ve uzun ömürler bahşetsin inşallah” demiş. İpek, Gülen Cemaati’nin organize ettiği Türkçe Olimpiyatları için de “Türkçe olimpyatları; sinan Erdemdeyiz muhteşem organizasyon” gibi mesajlar paylaşmış.

Atilla İpek, bu ifadelerinin ortaya çıkmasının hemen ardından ise mesajlarını alelacele sildi.
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/