<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: AKP ve ERDOĞAN'ın uykularını kaçıran anket

6 Temmuz 2017 Perşembe

AKP ve ERDOĞAN'ın uykularını kaçıran anketAKP ve ERDOĞAN'ın uykularını kaçıran anket
Türk Siyasetine Meral AKŞENER bombası düştü. Bu sonuçlara göre ne Erdoğan başkan seçilir, ne de AKP iktidarda kalabilir.
Muhalif Ülkücülerin başlattığı yeni parti çalışmaları sonrası Milletin umudu haline gelen Meral AKŞENER'in kuracağı Merkez Parti'ye toplumun her kesiminden büyük ilgi olduğu yapılan anketlerle bilimsel olarakta kanıtlandı.
AKP'li yandaş firmalar üst üste kamuoyu araştırmaları yaparken çıkan sonuçlardan AKP rahatsız oldu. AKP, CHP ve MHP'nin yanısıra diger küçük partilerden de büyük ilgi olduğu ilk kez anketlere yansıdı. AKP'nin yaptırdığı ankette yüzde 18, Bağımsız anket firmalarının yaptığı anketlerde ise yüzde 28 lik bir seçmen kitlesi yeni kurulacak olan Meral AKŞENER'in liderliğindeki Merkez Partiye gönül rahatlığı ile oy vereceklerini söylediler.
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/