<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Akp'nin 15 Temmuz Afişlerine Akşener Ve Özdağ'dan Sert Açıklama Yunan Ordu'sundan Bukadar Nefret Ediyormusunuz

12 Temmuz 2017 Çarşamba

Akp'nin 15 Temmuz Afişlerine Akşener Ve Özdağ'dan Sert Açıklama Yunan Ordu'sundan Bukadar Nefret Ediyormusunuz


Akp'nin 15 Temmuz Afişlerine Akşener Ve Özdağ'dan Sert Açıklama
Yunan Ordu'sundan Bukadar Nefret Ediyormusunuz

Vatandaşların sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar ile gündeme gelen 15 Temmuz afişleri oldukça tepki toplamıştı.
AKP, 15 Temmuz afişlerinde TSK’yı böyle gösterdi!
Tepkiler sadece vatandaşlar ile sınırlı kalmadı bugün sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak eleştirilerini ve tepkilerini gösteren Ümit Özdağ ve Merak Akşener de açıklamalarda bulundu.
Yaptığı paylaşım ile Ümit Özdağ ‘’15 Temmuz afişleri FETÖ’yedeğil Türk ordusuna hakaret ve saldırı anlamına geliyor. Yunan ordusundan acaba bu kadar nefret ediyor mu bunlar?” diyerek sert eleştirdi.
Meral Akşener ise ”15 Temmuz kalkışmasını yapan alçaklar yerine yenik,ezik,çaresiz Türk Askeri resmi koymak alçakların ekmeğine yağ sürmektir.Derhal düzeltilmelidir” açıklamalarında bulundu.
İşte o paylaşımlar :
http://www.haberasi.com/akp-nin-15-temmuz-afislerine-aksener-ve-ozdag-dan-sert-aciklama/177/
Bu ha
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/