<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Bir film çeviriyorlar yine, bir şeyler fokurduyor…

19 Temmuz 2017 Çarşamba

Bir film çeviriyorlar yine, bir şeyler fokurduyor…

Bir film çeviriyorlar yine, bir şeyler fokurduyor…
Neden yok biliyor musun? ne sana nede senin gibi düşünenleri sevmediğim için yok, senin eline eteğine yüz sürmediğim için yok, sizin cehaletinizin tehlikesini ve nereden, kimler tarafından türetildiğinizi bildiğim için yok, çünkü insan olduğum ve insanca düşündüğüm için yok…

Fethullah Gülen bugünlerde sık sık dünyanın farklı ülkelerinin basın kuruluşlarına demeçler veriyor. Ve yine Ülkedeki muhalefetin ve iktidarında çok sık adı geçmeye mesajları yayınlanmaya başladı.

Dünya Basını bir yandan Fetö’nün, bir yandan Erdoğan’ın, bir yandan Kılıçdaroğlu’nun röportajlarını yayınlarken, Meral Akşeneri’de büyük puntolarla yazıyor.
Türkiye bir şeylere gebe görünüyor. Yeni kurulacak Akşenerin partisinin milliyetçi, muhafazakâr ve liberal kesimin desteğini alacağını düşünen batı emperyalizmi anlaşılıyor ki gardını Akşener’den yana alıyor.
Kılıçdaroğlu’nun yaptığı çıkış geniş yankı uyandırmasına, içeride ve dışarıda büyük destek görmesine rağmen emperyal güçlerin devletçi ve devrimci bir anlayışın hakim olacağı, CHP iktidarını kendilerinin etkisi altına girmeyeceğini düşündüğünden bu cenaha destek vermeyeceği anlaşılıyor.

15 temmuz öncesi ve sonrası sıkça açıklamalar yapan Fetö yaptığı açıklamarla hem kendi tebasına mesajlar verirken, kendisi ile görüntünenleri korumak için hedef saptırmak amaçlı kafa bulandırıcı farklı şeyler söylüyor. Bunun yanında Bülent Arınç hakkında örneğin hiç bir şey söylememiş olması dikkat çekici.
Fetö’nün hava kuvvetleri imamı olarak deşifre olan Adil Öksüzü tanımazlıktan gelirken, Mit müsteşarı Hakan Fidan ile iki defa yemek yiyen Fetö bu ziyaretlerin sebebi hakkında hiçbir şey söylemiyor. Acaba neden?
Bu işlerin içinde bir tezgah dönüyor gibi geliyor, yakın zamanda çıkar kokusu.
Benim herkesle fotoğrafım var diyor fetö efendi, şimdi canım sıkıldı ama benimle niye yok kardeşim, hiç senin imamlarınlada yok, müridlerinlede yok.. senin hizmetkârlığını yaptığın güçlerle de yok…
Neden yok biliyor musun? ne sana nede senin gibi düşünenleri sevmediğim için yok, senin eline eteğine yüz sürmediğim için yok, sizin cehaletinizin tehlikesini ve nereden, kimler tarafından türetildiğinizi bildiğim için yok, çünkü insan olduğum ve insanca düşündüğüm için yok…
Ve çok iyi biliyorum ki ülkesini seven hiçbir yurtseverin ne seninle nede senin gibiler le fotoğrafı olamaz…

15 Temmuz darbe girişimini yapan FETÖ’nün lideri Fethullah Gülen, FETÖ’nün hava kuvvetleri imamı firari Adil Öksüz ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan hakkında France24’e açıklamalarda bulundu.
T24’ün aktardığı habere göre, Fethullah Gülen darbe girişiminin kilit ismi, firari Adil Öksüz’ün 30 yıl önce cemaat içindeki öğrencilerinden biri olduğunu söyledi.
Öksüz’ün darbe girişiminden önce kendisini ziyaret ettiği iddiasını reddeden Gülen, “Öksüz, birkaç sene önce buraya geldi. Daha sonra medyada benimle fotoğrafını gördüm. Yüzlerce insan benimle fotoğraf çektiriyor. Fotoğraf çektirmekten bu bağlantıyı kurmak acele hüküm vermek olur” diye konuştu.
“HERKESLE FOTOĞRAFIM VAR”


Öksüz’ün MİT’le bağlantılı olduğunu öne süren Gülen, “MİT Müsteşarı Hakan Fidan da burada beni iki kez ziyaret etti, yeğenimin evinde iki kez yemek yedik. Herkes buraya geldi. Benim herkesle fotoğrafım var” iddialarında bulundu.
http://www.kocaelicumhuriyet.com/2017/07/19/bir-film-ceviriyorlar-yine-bir-seyler-fokurduyor.html
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/