<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Bundan Yüzyıllar Önce Çizilen Tablolardaki Ürpertici Uzaylı Figürleri

1 Temmuz 2017 Cumartesi

Bundan Yüzyıllar Önce Çizilen Tablolardaki Ürpertici Uzaylı Figürleri

Bundan Yüzyıllar Önce Çizilen Tablolardaki Ürpertici Uzaylı Figürleri
Uzaylılar günümüzde de hala gizemini korumaktadır. Bundan yüzyıllar önceki tablolara ait uzaylı figürleri

1. 15. Yüzyıl

Masolino da Panicale isimli bir ressam tarafından yine 15. yüzyılda çizilmiş, “The Miracle of the Snow” isimli bir tabloda İsa ve Meryem gök yüzünde UFOlar ile birlikte görülmektedir.

2. Antik Mısır

Abydos isimli antik mısır kentinde bulunan bu hiyoroglifte tam olarak ne denilmek istendiği uzmanlarca açıklanmıyor. Ancak sinek, helikopter, ufo gibi net resimlerin olması ve mısır’ın en gelişmiş toplumlardan birisi olması şüpheleri arttırıyor.

3. MS.700


700’lü yıllarda yapılmış bir başka yağlı boya tablo ise haçlı seferlerinde ki anların kaydedildiği bir albümde bulunmuştur. Yıldız denilemeyecek kadar yuvarlak ve pencereli olan bu cisim kral tarafın işaret edilmektedir.

4. 1486

Carlo Crivelli tarafından 1486 yılında yapılan “Aziz Emidius’un Vahiyi” isimli bu tabloda ise disk şeklindeki klasik bir ufo’dan yansıtılan ışın Meryem’in kulağına tutulmaktadır.

5. Tablodaki Cisimlere Dikkat


İsa’nın çarmıha gerildiği geceyi resmeden eski bir tabloda ise gök yüzünde ki çok sayıda ufo net olarak görülmektedir.

6. 1710

1710 yılında yapılmış “İsa’nın Vaftizi” isimli resim bir insan topluluğunun ortasındaki isa’nın gök yüzünden yansıtılan bir ışık demetinin altında olduğu görülmektedir.

7. 1300

1300’lü yıllarda yapılan “İsa’nın çarmıha gerilişi” isimli fresk, Kosova’daki bir manastırın mihrabında yer almaktadır. Aynı gecenin resmedildiği bu eserde de uçan cisimler net olarak görülmektedir.

8. 1538

“Yazın zaferi” isimli 1538 yapımı bu halıda da gök yüzünde 4 adet uçan şapka benzeri cisimler görülmektedir.

9. 1330

Meryem’in hayatından kesitlerin sunulduğu 1330 yapımı, başka bir halıda da aynı tarz bir uçan cismi rahatlıkla görmek mümkün.

10. Ürpertici


Ghirlandaio tarafından yapılan İsa’nın doğumu isimli bu tabloda da gök yüzünde metalik bir cisim görülmektedir, ayrıca masada ki yaşlı adamda bu cisme bakmaktadır.

11. 1400

Bir çok yerde Leonardo da Vinci’ye ait olduğu söylenen “madonna palvecchio” isimli tablo, 1400’lü yıllarda yaşamış italyan bir ressam’a ait. İsa ve Meryem’in resmedildiği sıradan bir dini resim olarak görülebilir ancak arka tarafta bir köpek ve bir adam’ın gök yüzündeki tuhaf cisme bakması düşündürücüdür.

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/