<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: çektirdiği fotoğraflardaki mesajlar konuşuldu.

16 Temmuz 2017 Pazar

çektirdiği fotoğraflardaki mesajlar konuşuldu.Çektirdiği fotoğraflardaki mesajlar konuşuldu.
FETÖ lideri Fetullah Gülen, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan Wall Street Journal gazetesine röportaj verdi. Gülen’in röportajda yaptığı açıklamalardan çok, çektirdiği fotoğraflardaki mesajlar konuşuldu. Seccadeye ayakkabıyla basan Gülen’in fotoğrafında en dikkat çeken ayrıntı ise fotoğrafın çekildiği odadaki televizyonda yazanlar oldu. Televizyonda “Bizim için ümit oldunuz. Şimdilerde şölen var bahçelerde. Bahardan ses geliyor perde […]
FETÖ lideri Fetullah Gülen, 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan Wall Street Journal gazetesine röportaj verdi.
Gülen’in röportajda yaptığı açıklamalardan çok, çektirdiği fotoğraflardaki mesajlar konuşuldu.
Seccadeye ayakkabıyla basan Gülen’in fotoğrafında en dikkat çeken ayrıntı ise fotoğrafın çekildiği odadaki televizyonda yazanlar oldu.
Televizyonda “Bizim için ümit oldunuz. Şimdilerde şölen var bahçelerde. Bahardan ses geliyor perde perde; Aceleci acele edip dursun, beklenen mutluluk biraz ilerde…” ifadeleri yer aldığı görüldü.
http://www.kocaelicumhuriyet.com/2017/07/16/cektirdigi-fotograflardaki-mesajlar-konusuldu.html
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/