<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Dünyayı ayağa kaldıran iddia

6 Temmuz 2017 Perşembe

Dünyayı ayağa kaldıran iddia
Dünyayı ayağa kaldıran iddia
Rosthchild ailesi, IMF‘ye rakip banka kuran Rusya lideri Putin‘in uçağının vurulmasını istedi ancak yanlışlıkla Malezya uçağı düşürüldü. Peki kim bu aile?
Putin‘i öldüreceklerdi ancak yanlışlıkla...
Rosthchild ailesi, IMF‘ye rakip banka kuran Rusya lideri Putin‘in uçağının vurulmasını istedi ancak yanlışlıkla Malezya uçağı düşürüldü.
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Malezya Havayolları‘na ait Boeing 777 tipi uçağının düşmesinden Ukrayna‘yı sorumlu tuttu. 298 kişinin öldüğü olayda Ukrayna da Rusya‘yı sorumlu tuturken, ilginç iddialar ortaya atıldı.
ABD VE İNGİLTERE BRICS‘İ SİNDİREMEDİ
Dünyanın en güçlü ailelerinden İngiliz Rosthchild,uçağın düşürülmesi emrini verdi. Çünkü Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika liderleri BRICS olarak IMF ve Dünya Bankası‘na karşı bir fon kurdu. Bu banka, İngiltere ve ABD‘yi çılgına çevirdi. Büyük bir kayba uğrayacak Rosthchild ailesi de,
Ukrayna askerlerine dolaylı yoldan Putin‘in uçağının vurulmasını iletti.
Ukrayna ordusu da Putin‘in uçağına çok benzeyen Malezya Havayolları‘na ait yolcu uçağını yanlışlıkla vurdu. İki uçağın da birbirine bir hayli benzediği ve Malezya Havayolları‘nın uçağından sadece 1 saat önce Putin‘in uçağının aynı noktadan geçtiği belirtildi.
Bu iddiayı destekleyecek birçok açıklama da beraberinde geldi.Özellikle İspanyol medyası, bu operasyon üzerinde yaklaşık 60 gündür çalıştığına dikkat çekti.

ROSTHCHİLD AİLESİ KİMDİR?
Milli Gazete yazarı Adnan Öksüz Rosthchild ailesini şöyle ifade etti:
"* Dünyadaki belli başlı telekom şirketlerine el atanlar hep onlar... Telekom özelleştirmelerinde hep onlar birincil rolde...
* Musevi ve Alman asıllı bankerler ailesi olarak tanınıyorlar...
* Dünyayı yöneten aile olarak biliniyor;
* Reuters"i o aile kurdu.
* Yahudi bankerlerin en tepesinde yeralan bir aile.
* 500 seçkin gazeteciyi malikanelerinde ağırlayanlar yine onlar.
* Kırım savaşını ve Bağdat demiryolu inşasını o aile finanse etti.
Rothschid‘ler ailesi...
Mayer Amschel Rothschild (Frankfurt 1743 - 1812) ailenin atası.
1800‘de Mayer Amschel"in beş oğlundan üçüncüsü olan Nathan (Frankfurt 1777 - Londra 1836) Manchester‘a ve daha sonra da Londra‘ya yerleşti ve burada ticari ve mali büyük işler çevirdi.
İngilizlere Napolyon‘a karşı mücadelelerinde para sağladı, kara Avrupa‘sına geçip imparatora karşı mücadeleyi finanse ederek yardımda bulundu. En küçük kardeşi James (Frankfurt 1792 - Paris 1868) bu işte ona yardım etti. James, 1812‘de Paris‘e yerleşti ve özellikle İspanya savaşı sırasında Wellington‘a paralar aktararak büyük kazançlar sağladı.
Rothschild‘ler bu aşamadan sonra kendi haberleşme servislerini, Reuters‘i kurdular (Bir söylentiye göre, Waterloo savaşının sonucunu ilk öğrenen Nathan olmuştur) ve büyük başkentlere -Londra, Paris, Napoli, Viyana- yerleştiler. Mayer Amschel‘in dördüncü oğlu Carl (1788 - 1855) Napoli‘de bir firma kurdu, ikinci oğlu Salomon (1774 - 1855) ise, 1820"de Viyana‘ya yerleşti.
Kardeşler, paranın fiilen yer değiştirmediği ve alım satım işlemlerinin sadece hesaptan yapılan aktarmalarla tesviye edildiği takas (veya clearing) sistemi sayesinde muazzam kazançlar sağladılar. Napolyon‘un yenilgiye uğratılmasından sonra, Louis XVIII‘e mali yardımda bulunmuş olan Rothschildler, Fransa‘nın müttefik devletlere olan borçlarının ödenmesinde kolaylık sağladılar.
Gazeteci Güneri Civaoğlu da bu ailenin ‘malikane‘sinde ağırlanan 500 seçkin gazeteciden birisiydi.
1800‘lü yılların başından 1940‘lı yıllara kadar dünyanın kaderini etkilemiş olan ve dünyanın gidişatına yön veren ailelerden biri olarak bilinen bu aile, tüm dünyadan 500 gazeteciyi Fransa‘daki şatolarına bir müddet için seminer veya eğitim gayesi ile davet edip ağırlamıştı.
Rothschid‘ler bir görüşe göre Yahudi bankerler arasında hiyerarşinin en tepesinde olan bir aile. Bu nedenle de Siyasi Siyonizm akımının lideri Theodor Herzl, ilk olarak Rothschildler‘den yardım istemişti. Aile kısa süre sonra Filistin‘e yapılan Yahudi göçünün en önemli destekçisi haline gelmişti. Osmanlı Bankası Rothschildler tarafından kurulmuştu. Kırım savaşını ve Bağdat demiryolunun yapımını finansa eden de ayni aile idi. Wickers Armstrong firması ile önemli imtiyazlar aldılar.
Rothschildler, 1900‘lü yılların başında Rusya petrollerinin önemli üreticisiydi. Kısacası Rothschildler yüzlerce fonda, onlarca bankada (ki bunların arasında Citicorp da bulunuyor), pek çok madencilik kuruluşunda, biyoteknolojide, kimya sanayiinde, demir çelikte, emtia ticaretinde, deniz taşımacılığında, silah sanayiinde, hasılı paranın olduğu her yerde olan bir aile.
Tüm bunları neden anlattım?
Milli Gazete‘nin okurlarına hediye edeceğini ilan ettiği ‘Gizli Dünya Devleti‘ isimli kitap, sadece, yukarda anlattığım Rothschildler ailesini değil, dünyaya yön verenleri ortaya seren, sırlarını açığa çıkaran, façalarını bozan muazzam bir eser.
Gazeteye mutlaka abone olun ve önsözünü merhum Necmettin Erbakan Hoca‘nın bizzat kaleme aldığı bu esere sahip olun derim..."
milligazete.com.tr


Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/