<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Erdoğan otoritesi ile durumu kurtarmaya çalışıyor, vekillere fırça atıyor

27 Temmuz 2017 Perşembe

Erdoğan otoritesi ile durumu kurtarmaya çalışıyor, vekillere fırça atıyorErdoğan otoritesi ile durumu kurtarmaya çalışıyor, vekillere fırça atıyor
Evet AKP tamamen bitmiş durumda ve Erdoğan otoritesi ile bunu engellemeye çalışıyor diğer yandan fetöcüleri de koltuğunun altında saklamak zorunda kalıyor. Demek ki büyük gün yaklaşıyor ve çok uzak değil. İktidar artık son günlerini yaşıyor…
Erdoğan’da bir telaş olduğu ve AKP örgütüne yapılacak operasyonlar öncesi oluşan çatlağın seslerini bastırmak için sertleştiği ve rest çektiği düşünülüyor.
Büyük bir sıkıntı olduğu gözle görülüyor ve yine her an şiddetli bir dağılma dalgasının yayılması bekleniyor. Çünkü hem uluslararası hukuka karşı işlenen suçlar hem de yurt içinde tamamen hukuksuzluk hali, AKP’lilerin de gözünü korkutuyor ve nereye kadar diye düşünüyorlar, hesap veremeyecekleri suçların altına imza atanlar iktidardan düştükleri gün hesaba çekileceklerini biliyor ve bunun telaşını yaşıyorlar.
Evet, AKP tamamen bitmiş durumda ve Erdoğan otoritesi ile bunu engellemeye çalışıyor diğer yandan Fetöcü’leri de koltuğunun altında saklamak zorunda kalıyor.
Demek ki büyük gün yaklaşıyor ve çok uzak değil. İktidar artık son günlerini yaşıyor…
Hoşça kal yarın….
Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisine seslendi. Erdoğan, AKP’li vekillere ve kabineye yönelik “Yorulan varsa kenara çekilsin” dedi.
Erdoğan’ın toplantıdaki sözlerinden satır başları şöyle:
Yorulan varsa çekilin. Teşkilatta vatandaşa, bakanlara saygı esastır.
OHAL, yatırımlar için bahane olamaz.
En iyi tatil milletle birlikte olmaktır. Milletle birlikte olmak bizim hayat tarzımızdır.
İçerde ve dışarda yapılan saldırıların hedefi AK Parti.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün saat 11.00 de AKP Genel Merkezi’inde AKP’li milletvekilleri ve bakan ile bir araya geldi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın milletvekillerini toplantıya çağırması Ankara’da ‘sürpriz’ olarak nitelenirken, AKP kulislerinde, “TBMM İçtüzük teklifi yasalaştıktan sonra tetile girecek. Tatil öncesi grup ile bir değerlendirme yapmak istemiştir” yorumları yapılmıştı.
http://www.kocaelicumhuriyet.com/2017/07/27/erdogan-otoritesi-ile-durumu-kurtarmaya-calisiyor-vekillere-firca-atiyor.html

Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/