<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: Eski Bakan'dan Ilıcaklara çok sert sözler: Para için babasını satmıştı, şimdi annesini sattı

24 Temmuz 2017 Pazartesi

Eski Bakan'dan Ilıcaklara çok sert sözler: Para için babasını satmıştı, şimdi annesini sattı
Eski Bakan'dan Ilıcaklara çok sert sözler: Para için babasını satmıştı, şimdi annesini sattı
Eski devlet bakanı ve MHP vekili Gürcan Dağdaş, Nazlı Ilıcak'ın oğlu Mehmet Ali Ilıcak'ın bugün yaptığı 'Cumhurbaşkanımıza hayran kaldım, annemin suçundan dolayı beni cezalandırmadı' açıklamasına sert çıktı.'15 Temmuz darbe girişimine iştirak etmekle' suçlanan ve 2016'nın temmuz ayından beri tutuklu olarak yargılanan gazeteci Nazlı Ilıcak'ın oğlu Mehmet Ali Ilıcak, sosyal medya hesabı Twitter'dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğünü duyurdu.

Mehmet Ali Ilıcak "Annemin yaptıkları yüzünden beni cezalandırmadı. Her zamanki sıcaklığı ile yaklaştı" dedi. Eski devlet bakanı ve MHP vekili Gürcan Dağdaş Nazlı Ilıcak'ın oğlu Mehmet Ali Ilıcak'a sert çıktı.
PARA İÇİN BABASINI SATMIŞTI, ŞİMDİ ANNESİNİ SATTI
Çok ağır ifadeleler kullanan Dağdaş "Mehmet Ali Ilıcak,para için babasını satmıştı,şimdi annesini sattı,şaşılacak bir şey yok,Ilıcak dükkanı çalışmaya devam ediyor..." dedi.
KEMAL ILICAK KAHRINDAN ÖLDÜ
Dağdaş şöyle devam etti:
Merhum Kemal Ilıcak ne çektiyse Nazlı ve Mehmetali Ilıcak'tan çekti,adamcağız kahrından öldü,oğluna bak anasına not ver demişler(!)

http://www.yurtgazetesi.com.tr/gundem/eski-bakan-dan-ilicaklara-cok-sert-sozler-para-icin-babasini-h37770.html
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/