<script async='async' src='//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js'></script> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({ google_ad_client: "ca-pub-6864254610282912", enable_page_level_ads: true }); </script> insaNews: FACEBOOK’TAN AKP MUHALİFLERİNE FİLTRE

27 Temmuz 2017 Perşembe

FACEBOOK’TAN AKP MUHALİFLERİNE FİLTRE

Görüntünün olası içeriği: yazı
FACEBOOK’TAN AKP MUHALİFLERİNE FİLTRE
Facebook’un “Hayır” cephesine ve AKP muhaliflerine uyguladığı sansürü ve düşmanlığı ortaya çıkartıyoruz.
16 Nisan 2017’da yapılan Başkanlık anayasası referandumunda, “hile-i şeriyye” diyerek, hokus pokusla sandıktan “Evet” çıkartıp, “Hayır” oylarını çalmaya “abanan” AKP, buna rağmen zar zor yüzde 51’i yakalayabilmişti.
Referandumda çıkan “Hayır” oyları yüzde 49. Bu oran, AKP’lilere diken üstünde oldukları hissi veriyor.
Anlaşılan, diken üstünde olan sadece AKP değil; Facebook!
Referandumdaki “Hayır” cephesinin zaferine en büyük katkıyı Twitter ve Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde yapılan dayanışma olmuştu.
Ancak 16 Nisan referandumundan sonra, bir yerden emir mi geldi, bilinmez, Facebook, muhaliflerin ve vatanseverlerin açtıkları gruplara, sayfalara, haber sitelerine filtre uygulamaya başladı.
Facebook, başlattığı bir uygulamayla, sistem filtrelemesi yapıyor, böylece paylaşımlarınızı çok az kişi görebiliyor.
Parlamentohaber, Facebook’un AKP muhaliflerine ve vatanseverlere uyguladığı bu psikolojik harbi okuyucularına bildirmeyi bir vazife olarak kabul eder diyor.
EVET insan grubu olarak bu yazılanları biz de katılmakla kalmıyor bizzat yaşıyor ve kınıyoruz ancak bu durumu strassbourg mahkemelerine kadar götüreceğimizi buradan beyan ediyoruz. 
Daha fazlası için
Facebook İNSAN 'ı Beğenin
insan
https://www.facebook.com/insaninsanca1/